تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : میلاد ربیع زاده
حوزه : استان ها, اسلایدر, ورزش های رزمی
شماره : 2483
تاریخ : ۲۱ فروردین, ۱۳۹۷ :: ۱۲:۴۹
در مجمع عادی هیات بوکس کرمانشاه مطرح شد؛ رئیس فدراسیون بوکس : روی بوکس کرمانشاه حساب ویژه ای باز کرده‌ایم رئیس فدراسیون بوکس ایران در کرمانشاه از تدوین سند تحول بوکس ایران ظرف دو ماه آینده خبر داد.

به گزارش ورزش19 " حسین ثوری در مجمع عادی هیات بوکس استان کرمانشاه، با بیان اینکه نگاه فدراسیون بوکس در سال 97 کاملا معطوف به استان‌ها خواهد بود، اظهار کرد: در استانهای کشور ظرفیت‌های لازم برای داشتن یک فدراسیون شاداب و بالنده را داریم.
وی ادامه داد: ظرف دو ماه آینده سند تحول ورزش بوکس کشور که افق چهارساله فدراسیون بوکس را مشخص و یک نقشه راه برای بوکس استانها محسوب می شود را تدوین و به هیات استانها ابلاغ خواهیم کرد.
رئیس فدراسیون بوکس تاکید کرد: برای دستیابی به اهداف و چشم اندازهای مدنظر، هیاتهای استانها باید برابر این سند حرکت کنند.
وی گفت: نیروهای فدراسیون را به نفع استانهای کشور تعدیل می کنیم و با مشخص کردن استانهای پایلوت نگاه خود را به سمت این استانها می بریم.
ثوری از ابلاغ تقویم 1397 بوکس کشور طی هفته آینده خبرداد و افزود: برگزاری کلاسهای داوری و مربیگری و نیز میزبانی چندین مسابقه بزرگ بین المللی را در دستور کار امسال قرار داده‌ایم.
وی همچنین با اشاره به برگزاری مسابقات بوکس مناطق در هفته های آتی، عنوان کرد: به دنبال این هستیم تا تیم های هر منطقه را به مانند تیم های ملی محلی تحت پوشش قرار دهیم و حمایت کنیم تا پشتوانه‌ای برای تیم های ملی بوکس کشور باشند.
رئیس فدراسیون بوکس در ادامه ظرفیت های بوکس استان کرمانشاه را بسیار بالا توصیف کرد و گفت: بوکس کرمانشاه می تواند تعیین کننده بوکس کشور باشد و زمانی که بوکس کرمانشاه پا بگیرد بوکس ایران پا گرفته است.
وی با بیان اینکه در دهه هفتاد شاهد ظهور بوکسورهای بزرگی از استان کرمانشاه بودیم، یادآورشد: امیدواریم دهه هفتاد بوکس این استان دوباره تکرار شود، چرا که روی بوکس کرمانشاه حساب بازکرده‌ایم.

© 2018 تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری ورزش 19 محفوظ می باشد.