به گزارش ورزش ۱۹ جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار با ماشین‌سازی اظهار کرد: با توجه به شرایط دو تیم بازی مهمی است. آن‌ها تیم خوبی هستند و شرایط خوبی دارند. مهره‌ها و نفرات آن‌ها و عملکردشان نشان‌دهنده حایگاه واقعی‌شان در لیگ برتر نیست. آن‌ها مقابل تیم‌هایی مثل […]

به گزارش ورزش ۱۹ جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار با ماشین‌سازی اظهار کرد: با توجه به شرایط دو تیم بازی مهمی است. آن‌ها تیم خوبی هستند و شرایط خوبی دارند. مهره‌ها و نفرات آن‌ها و عملکردشان نشان‌دهنده حایگاه واقعی‌شان در لیگ برتر نیست. آن‌ها مقابل تیم‌هایی مثل استقلال و سپاهان خوب کار کردند.

وی ادامه داد: بازی مهمی برای ما است. این سومین بازی خارج از خانه فولاد است و همین باعث شده تا کار در نیم‌فصل اول برای ما سخت باشد. در نیم‌فصل دوم قطعا شرایط برای ما آسان‌تر خواهد شد و می‌توانیم به اهداف خود نزدیک شویم. عملکرد دفاعی مستحکمی داشتیم و عملکرد ما برای سایر تیم‌ها قابل احترام بوده است. این تلاش و زحمت بازیکنان، کادر فنی و کادر مدیریتی باشگاه و کارخانه بوده است و من کوچکترین نقش را در آن داشتم. با وجود عملکرد خوبمان، نتیجه لازم را جلوی پرسپولیس نگرفتیم و امیدوارم مقابل ماشین‌سازی جبران کنیم.

  • منبع خبر : ایسنا