رییس انجمن والیبال نشسته مردان گفت: ویروس کرونا تاثیر زیادی بر عملکرد تیم ملی والیبال نشسته نداشته و از طریق فضای مجازی تمرینات ملی پوشان را به صورت انفرادی مرتب پیگیری می کنیم.

به گزارش ورزش ۱۹ ، علی کشفیا درباره وضعیت ملی پوشان والیبال نشسته مردان اظهار کرد: هر چند از زمان شیوع ویروس کرونا اردوها تعطیل شده است اما تیم ملی والیبال نشسته مردان رها نشده و از طریق فضای مجازی مرتب پیگیر تمرینات انفرادی و بدنسازی بازیکنان هستیم تا دچار افت نشوند.

وی در پاسخ به این پرسش با توجه به این که زمان برگزاری اردوهای رشته های تیمی از سوی کمیته ملی پارالمپیک از مهرماه پیش بینی شده است، آیا امکان برگزاری اردوی تیم ملی والیبال نشسته وجود دارد یا خیر؟ افزود: با توجه به وضعیت این بیماری هیچ چیزی مشخص نیست و اگر شرایط به همین شکل ادامه داشته باشد بعید می دانم در مهرماه نیز شاهد برگزاری اردویی باشیم.

کشفیا اضافه کرد: تلاش ما بر این است که آسیب های ناشی از کرونا را به حداقل برسانیم و از نظر روحی و روانی بازیکنان را آماده شرکت در اردوها و مسابقات کنیم تا از نظر بدنی و تکنیکی کمتر دچار افت شوند.

رییس انجمن تیم ملی والیبال نشسته مردان تصریح کرد: اولویت اصلی ما حفظ سلامتی ورزشکاران است تا برگزاری اردوها، بنابرابن تا زمانی که ستاد عالی مقابله با بیماری کرونا وزارت ورزش مجوز برگزاری اردوها را ندهد، اردوها را برگزار نخواهیم کرد.

وی در پایان همچنین در خصوص وضعیت حقوق ملی پوشان گفت: تا به امروز ملی پوشان والیبال نشسته حقوق خود را دریافت کرده اند و مشکلی از نظر دریافت حقوق پارالمپیکی خود نداشتند.

  • منبع خبر : ایسنا