به گزارش ورزش19، با توجه به پیش رو بودن مسابقات جام بین قاره ای 2018 جهان که از پانزدهم تا نوزدهم آبانماه 97 به میزبانی کشور امارات برگزار می شود، مراسم “ستارگان فوتبال ساحلی 2018” در شب پایانی این رقابت ها برگزار خواهد شد. به همین منظور لیست اسامی بازیکنان جهت دریافت عنوان برترین بازیکن […]

به گزارش ورزش19، با توجه به پیش رو بودن مسابقات جام بین قاره ای 2018 جهان که از پانزدهم تا نوزدهم آبانماه 97 به میزبانی کشور امارات برگزار می شود، مراسم “ستارگان فوتبال ساحلی 2018” در شب پایانی این رقابت ها برگزار خواهد شد.

به همین منظور لیست اسامی بازیکنان جهت دریافت عنوان برترین بازیکن جهان در یکسال اخیر، در حالی از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی منتشر شده است که نام سه ملی پوش تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نیز در میان نفرات نامزد شده به چشم می خورد.

در این لیست نام های محمد احمدزاده (کاپیتان)، پیمان حسینی (دروازه بان) و محمد مرادی (ملی پوش جوان) تیم ملی ایران قرار گرفته است.

پس از رای گیری از سوی سرمربیان و کاپیتان های تیم های ملی فوتبال ساحلی سراسر جهان، اسامی سه نامزد نهایی برترین بازیکن و دروازه بان مشخص خواهد شد و نفرات منتخب نهایی در مراسم گالا فوتبال ساحلی اعلام خواهند شد.

برای انتخاب “ستارگان فوتبال ساحلی 2018” مسابقات رسمی برگزار شده در قاره ها و در سطح جهان در سال گذشته ملاک قرار می گیرد و این درحالی است که رقابت های قهرمانی قاره آسیا و البته جام جهانی در سال آتی میلادی برگزار می شود.