مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون هاکی صبح روز دوشنبه 7 مهرماه 1399 به‌ صورت آنلاین و وبینار در سالن همایشهای استاد ابوالقاسم فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می‌شود.

به گزارش ورزش ۱۹ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هاکی، تصمیم‌گیری برگزاری مجمع عمومی سالیانه بر اساس قوانین و مقررات جاری و اساسنامه فدراسیونهای ورزشی برعهده وزارت ورزش و جوانان است. برهمین اساس از ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز دوشنبه تاریخ ۹۹/۷/۷زمان برگزاری این مجمع تعیین شده و قرار است در این جلسه عملکرد فدراسیون هاکی درسال ۱۳۹۸ مورد ارزیابی و بررسی قرارگرفته تا به تصویب اعضاء برسد.

با توجه به تاکید معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و به دلیل مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز در بعضی از استان‌های کشور، مقرر شد زیرساخت‌های لازم برای برگزاری غیرحضوری مجمع فراهم و هماهنگی های لازم درخصوص برگزاری مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون هاکی به‌صورت وبینار صورت پذیرد.

شایان ذکر است با دعوت دبیر مجمع، روسای هیات‌های استانی میبایستی باحضور در ادارات کل ورزش وجوانان استان مربوطه به صورت وبینار دراین مجمع شرکت کرده وسایر اعضای مقیم تهران بارعایت کامل پروتکل های بهداشتی، درسالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک حضور یابند