سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: طبق ابلاغیه وزارت ورزش، ۹۲ سبک مجوز فعالیت در این رشته را دارند و بقیه سبک ها به طور غیرقانونی فعالیت می‌کنند.

به گزارش ورزش۱۹، شهرام عظیمی روز چهارشنبه در مجمع انتخاب رییس هیات ورزش های رزمی خوزستان که در اهواز برگزار شد بیان کرد: از زمانی که فدراسیون ورزش های رزمی به من سپرده شد تصور می کردم چالش اصلی من در این فدراسیون، برگزاری مجمع انتخابات رییس هیات خوزستان باشد چرا که اخبار و حواشی زیادی از این هیات به گوش من رسیده بود و فکر می کردم که این مجمع در فضای خوبی برگزار نشود.

وی گفت: من سال ها در این استان زندگی کرده و عِرق خاصی به خوزستان دارم؛ این استان با ایثارگری و فرهنگ شهادت گره خورده است و حق زیادی به گردن کشور دارد؛ خوشحالم که امروز شاهد یک مجمع بسیار آرام و اخلاقی بودیم.

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی افزود: برنامه نامزدهای این انتخابات را شنیدم و برخی از آنها را یادداشت کردم تا در برنامه های آینده فدراسیون از آنها بهره مند شویم. کمتر از یک هفته تمامی احکام ورزشکاران و مربیان خوزستان صادر می شود.

وی ادامه داد: آقاجری فردی متخصص و دارای علم این رشته بوده که مهمتر از آن به دیپلماسی آشنا است و می تواند این هیات را سر و سامان دهد و انتظار داریم در این مدت چهارسال، رکودی که در هیات خوزستان ایجاد شده را جبران کند البته کار بسیار سختی است.

عظیمی افزود: امیدوارم هیات خوزستان با یک برنامه ریزی چهار ساله و ترسیم چشم انداز مناسب به اهداف مدنظر خود برسد و در این راه از توان دیگر اعضا به ویژه پیشکسوتان این رشته و ظرفیت تمام شهرستان ها استفاده کند تا با سرعت بیشتری به جلو حرکت کند

وی گفت: طبق ابلاغیه وزارت ورزش، ۹۲ سبک مجوز فعالیت در این رشته را دارند این در حالی است که اکنون ۱۷۱ سبک در ورزش های رزمی فعالیت می کنند لذا انتظار داریم که هیات های استانی و شهرستانی در مقابل فعالیت‌های غیرقانونی و سبک هایی که مجوز ندارند ایستادگی کنند.

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی ادامه داد: متاسفانه خیلی از سبک های غیر مجاز وابسته به افراد بزرگی هستند و این موضوع کار ما را سخت کرده است اما بی تفاوت از کنار این موضوع نمی گذریم و تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا این مشکل برطرف شود.

وی با بیان اینکه از توان آقای آقاجری در فدراسیون کمک می گیریم گفت: با توجه به اینکه روسای هیات های استانی و شهرستانی در یک سبک خاص فعالیت می کنند انتظار داریم که به تمام سبک های این رشته توجه کنند.

به گزارش ایرنا مجمع انتخاب رییس هیات ورزش های رزمی خوزستان برگزار شد و علی آقاجری با ۱۵ رای هدایت این هیات را برای چهار سال بر عهده گرفت.

  • منبع خبر : ایرنا