در حالیکه به زودی انتخابات هیات رئیسه شورای شهر کرمانشاه برگزار می شود، گمانه زنی ها در خصوص گزینه ریاست کمیسیون ورزش این شورا به بالاترین حد خود رسیده است.

به گزارش ورزش۱۹، از اسامی مختلفی برای کاندیداتوری کمیسیون ورزش شورای شهر یاد می شود. گفته می شود سید پیمان موسوی، یکی از کسانی است که قصد دارد برای رسیدن به صندلی ریاست این کمیسیون شانس خود را دوباره امتحان کند اما مهمترین مشکل موسوی این است که سابقه ریاستش در این کمیسیون خیلی درخشان نبوده و به احتمال فراوان اعضای شورا دوباره به وی رای اعتماد نخواهند داد.

 سالار احمدزاده یکی دیگر از گزینه های احتمالی ریاست کمیسیون ورزشی شورای شهر است، او مدتی مدیریت این کمیسیون را در کارنامه خود داشته  و از گزینه های احتمالی است؛ احمدزاده از منتقدان سرسخت پیمان موسوی است و حالا با اختلاف اعضای شورای شهر با این چهره جنجالی، او فرصتی برای روی کار آمدن پیدا میکند.

گزینه آخرکه در صورت کاندیداتوری، شانس کم تری نسبت به سایر گزینه ها دارد، مازیار رضایی است، او که چند وقتی است به ورزش علاقه مند شده است بعید نیست شانس خود را برای در اختیار گرفتن کرسی ریاست کمیسیون ورزش شورای شهر امتحان کند

البته اسامی این نفرات بیشتر در حد گمانه زنی است و باید دید در وهله اول کدام یک از اعضای شورای شهر، حاضر به پذیرش پست پرحاشیه ریاست کمیسیون ورزشی شورای شهر است.