مهاجم صربستانی رئال که به صورت قرضی راهی آینتراخت فرانکفورت شد از دلیل نمایش ضعیف خود با پیراهن رئال سخن به میان آورد.

به گزارش ورزش ۱۹ به نقل از کیکر، لوکا یوویچ در تابستان ۲۰۱۹ با ۶۰ میلیون یورو از فرانکفورت به رئال مادرید پیوست و قرار بود که جایگزین بنزما در خط حمله رئال شود.

او اما نمایش ناامید کننده‌ای در رئال داشت و به ندرت فرصت حضور در ترکیب را پیدا کرد تا جایی که در یک فصل و نیم حضورش با پیراهن رئال تنها دو گل به ثمر رساند و همین باعث شد تا زیدان با جدایی قرضی او در زمستان و بازگشت به فرانکفورت موافقت کند.

یوویچ در بازگشت به فرانکفورت توانست در نخستین بازی دبل کند. او در سه بازی که با پیراهن فرانکفورت به میدان رفته است توانسته ۳ گل تنها در ۷۶ دقیقه به ثمر رساند تا ثابت کند که در رئال به او فرصت لازم داده نشد.

او گفت: بسیار خوشحالم که به فرانکفورت برگشتم. در این جا قدر من را می‌دانند و واقعا خوشحال هستم. در رئال تنها دو گل زدم اما در این‌جا در سه بازی سه گل زده‌ام. زمان برای من در رئال به سختی سپری شد. باید بگویم که در این تیم بدشانس بودم. زیاد مصدوم شدم و همین باعث شد تا نتوانم خود را با شرایط موجود وفق دهم.

او ادامه داد: اکنون احساس خوشبختی می کنم. در بازگشت به فرانکفورت به خوبی از من استقبال شده است. من در رئال این فرصت را داشتم که با بهترین بازیکنان جهان هم‌بازی شوم. تجربه لازم را به دست آورده‌ام و اکنون بهتر از قبل شده‌ام.

  • منبع خبر : ایسنا