یکی از مهاجمان پرسپولیس، گرانترین بازیکن تاریخ این باشگاه محسوب می‌شود.

به گزارش ورزش۱۹، تیم فوتبال پرسپولیس تهران درحالی در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف شاهین شهرداری بوشهر می‌رود که درحال حاضر با کسب ۱۲ امتیاز در رده ششم جدول است و تلاش می‌کند تا چهارمین قهرمانی پیاپی را بدست آورد.

سرخ‌ها پیش از لیگ نوزدهم، ۳ قهرمانی متوالی را بدست آوردند و حالا با کالدرون تلاش می‌کند تا برای چهارمین بار این اتفاق را رقم بزنند. پرسپولیسی‌ها که در سالیان اخیر بازیکنان زیادی داشتند، اما در لیگ نوزدهم، گرانترین بازیکن تاریخ پرسپولیس را به خدمت گرفتند.

جونیور براندائو برزیلی که در ابتدای فصل به پرسپولیس پیوست با قراردادی ۵۷۳ هزار دلاری، گرانترین بازیکن تاریخ پرسپولیس محسوب می‌شود. این بازیکن جوان که سابقه بازی در لیگ برزیل و بلغارستان را دارد، امیدوار است تا بتواند رو در روی شاهین گلزنی کند و از فشار انتقادات کاهش دهد.

بهتر است بدانید، براندائو که تاکنون عملکرد ضعیفی را ارائه کرده، در نیمه اول دیدار با پیکان، تنها ۸ پاس داد که تنها ۶ مورد آن صحیح بود و به مقصد رسید و هیچ کدام از آن‌ها نیز کلیدی نبود. در واقع اثر مثبتی در نمایش تیم پرسپولیس نداشت و هیچ شوتی نیز راهی دروازه حریف نکرد.

البته طبق شنیده ها، قرارداد این بازیکن برزیلی نیم فصل فسخ می‌شود و سرخ‌ها به جای او بازیکن دیگری به خدمت می‌گیرند.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران