صابر رحیمی، مدیر کل ورزش و جوانان علاقه وافری به میزبانی کرمانشاه از مسابقات بین المللی دارد و با حمایت های او بود که رقابت های کشتی قهرمانی جهان در استان برگزار شد.

صابر رحیمی با بیان اینکه رقابت های جام تختی در کرمانشاه برگزار خواهد شد، اظهار داشت: خوشبختانه پس از مذاکره با رئیس فدراسیون کشتی، توافقنامه برگزاری رقابت های بین المللی جام تختی در کرمانشاه امضا شد.
وی با تاکید بر اینکه یک سوپرایز ویژه برای مردم کرمانشاه دارد، گفت: بر اساس مذاکراتی که با علیرضا دبیر داشتم پیشنهاد برگزاری رقابت های قهرمانی جهانی کشتی ۲۰۲۰ را مطرح کردم که مورد موافقت اولیه دبیر قرار گرفت.
مدیر کل ورزش و جوانان با بیان اینکه دغدغه اصلی استاندار کرمانشاه توسعه ورزش همگانی و قهرمانی است،  اضافه کرد: برای توسعه ورزش در سطح جامعه برنامه ریزی‌های خوبی شد. حضور تیم های مختلف در لیگ های ورزشی کشور،  موفقیت در رقابت های استعدادهای برتر ایران،  شرکت زاگرس در جام باشگاه های آسیا و افتخارات بسیاری که توسط رشته‌های دیگر به دست آمد همه به دلیل حمایت‌های خوب استاندار بوده است.

به نظر می رسد در حال حاضر شرایط کمی فرق کرده و با حضور صابر رحیمی در اداره ورزش و جوانان عزم مدیران ارشد استان به خصوص استاندار برای کمک به ورزش به منظو اخذ میزبانی رویدادهای مهم بین المللی جزم است. بطوریکه در روزهای اخیر مدارک لازم از سوی اداره ورزش برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۰ کشتی به فدراسیون ارایه شد و علیرضا دبیر نیز نام کرمانشاه را در لیست نامزدهای اصلی این مسابقات قرار داد.