سرمربی اسپانیایی السد قطر تاکید کرد که دوست دارد روزی هدایت بارسلونا را برعهده گیرد و هواداران این تیم هم چنین اتفاقی را دوست دارند.

به گزارش ورزش۱۹،  ژاوی در بین هواداران بارسلونا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و با پیراهن این تیم افتخارات زیادی به دست آورد. ژاوی بعد از جدایی از بارسلونا راهی السد قطر شد و بعد از خداحافظی از مستطیل سبز در نخستین تجربه مربیگری خود هدایت السد را برعهده گرفت. اوتاکید کرد که آرزویش بازگشت به بارسلونا و برعهده گرفتن هدایت این تیم است.

ژاوی گفت: آیا هواداران بارسلونا منتظر بازگشت من هستند؟ آیا آنها دوست دارند من سرمربی تیم شوم؟ بله چنین چیزی را می‌دانم و خودم هم بسیار دوست دارم که هدایت بارسلونا را برعهده بگیرم.

او ادامه داد: می‌دانم که کار کردن در بارسلونا فشار زیادی به من خواهد آورد چرا که انتظارات بسیار بالاست اما نباید فراموش کرد که حمایت هواداران من را بسیار خوشحال خواهد کرد و کمک زیادی خواهد کرد. واقعاً حس زیبایی است.

ژاوی در پایان گفت: هنوز زود است که به بارسلونا برگردم. نیاز به کسب تجربه دارم و الان آماده نیستم. امیدوارم کهروزی این اتفاق افتد و به بارسلونا برگردم.

  • منبع خبر : ایسنا