به گزارش ورزش 19 ، به نقل از سایت وزارت ورزش روسیه، استانیسلاو چرچسوف، سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه جایزه افتخار روسیه تحت عنوان بهترین مربی سال 2018 ورزش این کشور را دریافت کرد. تیم ملی فوتبال روسیه با هدایت استانیسلاو چرچسوف به مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی 20181 صعود کرده بود. این بزرگ‌ترین موفقیت […]

به گزارش ورزش 19 ، به نقل از سایت وزارت ورزش روسیه، استانیسلاو چرچسوف، سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه جایزه افتخار روسیه تحت عنوان بهترین مربی سال 2018 ورزش این کشور را دریافت کرد.

تیم ملی فوتبال روسیه با هدایت استانیسلاو چرچسوف به مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی 20181 صعود کرده بود. این بزرگ‌ترین موفقیت تاریخ تیم ملی فوتبال روسیه بود.

استانیسلاو چرچسوف پس از دریافت جایزه بهترین مربی سال 2018 ورزش روسیه گفت: مربیان پرافتخاری نامزد این جایزه بودند اما روس‌ها مردمان عاطفی هستند. هیجانی که به لطف فوتبال در تابستان گذشته در روسیه ایجاد شده بود کارشناسان و مردم را وادار کرد که جایزه مربی سال به من برسد. من هم اگر حق رای داشتم این جایزه را به فوتبال می‌دادم. این یک جایزه عاطفی است که دریافت کردم.

همچنین پاول داتسیوک، بازیکن تیم ملی هاکی روی یخ روسیه و باشگاه زسکا سن پترزبورگ عنوان ورزشکار سال 2018 کشورش را به دست آورد / تسنیم