به گزارش ورزش19، «غلامرضا محمدی» سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران در این خصوص گفت: جامعه کشتی از ابتدا تاکنون همواره در بسیاری از کارهای خیرخواهانه پیشقدم بود و این بار نیز برای مشارکت در جمع آوری کمک های مردمی، بسیاری از ملی پوشان کشتی آزاد و فرنگی به این کمپین پیوسته اند. دارنده چهار […]

به گزارش ورزش19، «غلامرضا محمدی» سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران در این خصوص گفت: جامعه کشتی از ابتدا تاکنون همواره در بسیاری از کارهای خیرخواهانه پیشقدم بود و این بار نیز برای مشارکت در جمع آوری کمک های مردمی، بسیاری از ملی پوشان کشتی آزاد و فرنگی به این کمپین پیوسته اند.
دارنده چهار مدال نقره و برنز جهان ادامه داد: امیدوارم که اقشار مختلف مردم با مشارکت در این طرح، زمینه ساز حل مشکلات گرمایشی مدارس محروم در فصل سرما باشند.
«عباس حاج کناری» مربی تیم ملی و دارنده مدال طلای قهرمانی جهان نیز گفت: باعث افتخار است که بتوانیم برای مردم کشورمان قدمی برداریم و امیدوارم که دیگر در هیچ مدرسه ای شاهد بروز حادثه نباشیم.
علاقمندان به مشارکت در این طرح می‌توانند از طریق شماره حساب 1430030065 بانک ملت شعبه پل رومی تهران مبالغ خود را به منظور ساخت و تأمین تجهیزات گرمایشی استاندارد مدارس به حساب جامعه خیرین مدرسه ساز کشور واریز کنند.
«محمدرضا حافظی» رییس جامعه خیرین مدرسه ساز با اشاره به حادثه آتش سوزی در مدرسه اسوه حسنه در شهر زاهدان که منجر به جان باختن چهار نفر از دانش آموزان این مدرسه شد، گفت: ما در مقابل حفظ امنیت دانش آموزان مدارس حتی در دورترین نقاط کشور احساس مسوولیت می کنیم و از طریق کمپین «همه برپا» در نظر داریم تا با جذب مشارکت خیرین و مردم خیراندیش کشورمان حتی با مبالغ اندک، نسبت به استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس اقدام و برای همیشه این مشکل مهم را در مدارس کشور برطرف کنیم.
یک واحد آموزشی پیش دبستانی و دبستان غیر انتفاعی در خیابان مصطفی خمینی 23 زاهدان 27 آذر ماه طعمه حریق شد که در آن چهار دانش آموز این مدرسه دخترانه به نام های مونا خسروپرست، صبا عربی، مریم نوکندی و یکتا میرشکار بر اثر سوختگی بالای 90 درصد جان خودشان را از دست دادند.
پیش از این و در 15 آذر 1391 نیز بر اثر سانحه آتش سوزی ناشی از آتش گرفتن بخاری نفتی در مدرسه دخترانه روستای شین آباد شهرستان پیرانشهر در استان آذربایجان غربی 31 نفر از دانش آموزان این مدرسه دچار سوختگی شدند که در این حادثه «سیران یگانه» و «سارینا رسول زاده» 2 دانش آموز این مدرسه بر اثر شدت جراحات جان باختند و 12 نفر از آنان هم به شدت دچار سوختگی شدند.