به گزارش ورزش19،  در حالی که استقلال در نیم فصل اول لیگ برتر نتایج خوبی نگرفت و با کسب 25 امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی قرار گرفت هنوز برای نیم فصل دوم برنامه خاصی ندارد و زمان را از دست می دهد. اعتصاب بازیکنان استقلال برای تمرین نکردن هنوز ادامه دارد و آن […]

به گزارش ورزش19،  در حالی که استقلال در نیم فصل اول لیگ برتر نتایج خوبی نگرفت و با کسب 25 امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی قرار گرفت هنوز برای نیم فصل دوم برنامه خاصی ندارد و زمان را از دست می دهد.
اعتصاب بازیکنان استقلال برای تمرین نکردن هنوز ادامه دارد و آن ها برای حضور در تمرینات و سفر به قطر خواهان دریافت بخشی از مطالبات خود هستند.
با وجود تلاش مدیران این باشگاه برای حل مشکلات مالی هنوز موانع موجود برطرف نشده است و خبری از حضور بازیکنان در تمرینات و اردو نیست. هیچ برنامه تمرینی هم از سوی باشگاه اعلام نشده و عدم برگزاری تمرین و سفر نکردن به کشور قطر قطعی است.
حالا از باشگاه استقلال خبر می رسد بازیکنان این تیم از مسئولان تیم خواسته اند به جای برگزاری اردو هزینه اش را به آنها پرداخت کنند تا به مطالبات خود برسند.
مسئولان باشگاه استقلال در تلاش هستند مبلغ چهار میلیارد تومان از حامی مالی باشگاه دریافت کنند تا با پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان و همچنین تهیه هزینه اردوی خارجی شان به قطر بروند اما این مهم تا این لحظه محقق نشده است./ایرنا