به گزارش ورزش19، کاظم سلیمانی امروز سه شنبه در گفت و گویی که فدراسیون فوتبال منتشر کرده است، افزود: سرپرست تیم گیتی پسند اصفهان پس از گلهایی که این تیم در پنج دقیقه ابتدایی دیدار با شهروند ساری دریافت کرد، به دلیل اعتراض های مکرر به داور و خروج از محوطه فنی اخراج شد. وی […]

به گزارش ورزش19، کاظم سلیمانی امروز سه شنبه در گفت و گویی که فدراسیون فوتبال منتشر کرده است، افزود: سرپرست تیم گیتی پسند اصفهان پس از گلهایی که این تیم در پنج دقیقه ابتدایی دیدار با شهروند ساری دریافت کرد، به دلیل اعتراض های مکرر به داور و خروج از محوطه فنی اخراج شد.
وی گفت: این رای سبب فحاشی تماشاگران تیم گیتی پسند شد تا پس از پایان نیمه نخست و زمانی که بازیکنان زمین بازی را ترک می کردند، مربی دروازه بان های تیم گیتی پسند که محروم بود از روی سکوها وارد زمین شده و با یکی از بازیکنان تیم شهروند ساری به صورت فیزیکی درگیر شود.
دبیرکمیته فوتسال ادامه داد: این وضعیت سبب تحریک تماشاگران شد تا آنها نیز وارد زمین مسابقه شوند و بین دو تیم و تماشاگران درگیری ایجاد شود.
سلیمانی ادامه داد: این درگیری به مدت 10 دقیقه ادامه یافت تا پس از تلاش نیروی انتظامی، بازیکنان دو تیم و داوران به رختکن بروند و تعدادی از بازیکنان تیم شهروند ساری هم به دلیل مصدومیت به بیمارستان منتقل شوند.
دبیر کمیته فوتسال افزود: رقابت دو تیم نیمه تمام اعلام شد و از آنجا که 2 هفته دیگر رقابت های لیگ پایان می یابد، با ناظران و نمایندگان کمیته انضباطی در خصوص برگزاری رقابت های حذفی و حضور ناظران کمیته انضباطی گفت و گو خواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: از تمام تیم های فوتسال، بازیکنان بزرگ و شاخص می خواهیم با تعامل نگذارند تماشاگران و یا کادر فنی تحریک شوند و شاهد چنین اتفاتقات تلخی باشیم.
در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال، تیم گیتی پسند در صدر قرار دارد و تیم شهروند ساری در رده ششم ایستاده است./ایرنا