به گزارش ورزش 19 ، دلیل برگزاری اردوی تیم ملی ایران از ۲۰ آبان ماه به این خاطر است که تیم پرسپولیس روز ۱۹ آبان ماه در استادیوم آزادی تهران میزبان کاشیما در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. کارلوس کی روش قطعا در روز برگزاری بازی پرسپولیس – کاشیما در تهران خواهد […]

به گزارش ورزش 19 ، دلیل برگزاری اردوی تیم ملی ایران از ۲۰ آبان ماه به این خاطر است که تیم پرسپولیس روز ۱۹ آبان ماه در استادیوم آزادی تهران میزبان کاشیما در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

کارلوس کی روش قطعا در روز برگزاری بازی پرسپولیس – کاشیما در تهران خواهد بود چرا که فردای آنروز اردوی تیم ملی ایران شروع می شود اما بعید به نظر می رسد برای تماشای این بازی در آزادی حاضر شود. اما احتمالا دستیاران او این بازی را از نزدیک خواهند دید.

البته طبیعی است کارلوس کی روش چنین تصمیمی را اتخاذ کند چون ممکن است این حضور حواشی ای به همراه داشته باشد. به هر صورت پرسپولیس طرفداران خاص خود را دارد و درگیری های ایجاد شده میان کی روش و برانکو و هم چنین خط خوردن سید جلال حسینی ممکن است در صورت حضور کارلوس کی روش در استادیوم آزادی با حاشیه هایی برای سرمربی تیم ملی همراه باشد. احتمالا کارلوس کی روش در ساختمان جنجالی پک نظاره گر بازی پرسپولیس – کاشیما باشد. ساختمانی که البته با استادیوم آزادی زیاد فاصله ای ندارد.

یک احتمال هم وجود دارد کارلوس کی روش به گونه ای برنامه ریزی کند که شب بازی پرسپولیس – کاشیما راهی تهران شود و از روز یکشنه تمرینات تیم ملی را زیر نظر بگیرد. تیم ملی ایران اما بلافاصله بعد از بازی با ترینیدا و توباگو آماده سفر به دوحه می شود تا ۲۹ آبان ماه در این شهر با تیم ونزوئلا مسابقه دهد.

اما برانکو اخیرا و در مصاحبه با علی ضیاء اعلام کرد هیچ مشکلی با کارلوس کی روش ندارد و او و سید جلال حسینی بزرگ ترین هواداران تیم ملی هستند.

کارلوس کی روش در ماه های اخیر هیچ یک از بازی های حساس پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را از نزدیک تماشا نکرده است. او حتی نظاره گر دربی هم نبود. او در بیشتر بازی ها خارج از کشور بود / خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام