سجاد اعظم خیلی راحت حرف می زند اما با چاشنی استرس؛ رنج طلبی هایی را روایت می کند که در چند وقت اخیر او و تیمش را تحت فشار قرار داده است.

می خواستیم از حضور در جام باشگاه های آسیا انصراف بدهیم
سجاد اعظم در خصوص وضعیت نهایی تیم زاگرس در جام باشگاه های آسیا اظهار داشت: اجازه بدهید واقعیت را بگویم، وضعیت مالی باشگاه زاگرس تعریف چندانی ندارد یعنی در شرایط بحران قرار داریم به همین خاطر می خواستیم از حضور در جام باشگاه های آسیا کناره گیری کنیم اما چون هزینه ورودی را پرداخت کرده بودیم کنفدراسیون بین المللی با انصراف ما مخالفت کرد.

اعظم افزود: من دوست ندارم تیم زاگرس در جام باشگاه های آسیا، برای حریفان زنگ تفریح باشد یعنی هیچ کرمانشاهی دوست ندارد این اتفاق رخ بدهد؛اما وقتی وضعیت فعلی را می بینم احساس خوبی ندارم.

تکلیف تیم زاگرس را مشخص کنید
وی با بیان اینکه تیم زاگرس برای حضور در جام باشگاه های آسیا، نیاز به جذب بازیکن دارد، تصریح کرد: ما شاید یکی از تیم های کم هزینه لیگ برتر هستیم و خودتان می دانید تعداد بازیکن زیادی از جمع ما جدا شده اند. نیاز مبرم به جذب چند بازیکن داریم تا بتوانیم با قدرت در جام باشگاه های آسیا حاضر شویم.

مدیر عامل باشگاه زاگرس در ادامه گفت: هم کادرفنی، هم بازیکنان و هم مدیران باشگاه شبانه روز تلاش می کنیم تا تیمی شایسته استان کرمانشاه را راهی رقابت های جام باشگاه های آسیا کنیم و امیدوارم بتوانیم بازیکنان مورد نیازمان را جذب کنیم.

نمی توانم به تنهایی هزینه های تیم را تامین کنم

سجاد اعظم تاکید کرد: هر تیمی در جام باشگاه های آسیا راه و روش خود را دارد، ولی من فکر می کنم مهمترین چیز این است که با تمام تعهد خود برای باشگاه کار کنید. این چه مدت طول می کشد؟ نمی دانم. من روز اولی که تیم زاگرس را تشکیل دادم، نمی دانستم در مکان فعلی قرار می گیریم.من خوشحالم که مردم به باشگاه ما و نتایج تیم اهمیت می دهند ولی این وظیفه من نیست که به تنهایی هزینه تیم در آسیا را تامین کنم یعنی در توانم نیست که این کار را انجام بدهم؛ امامن تنها می توانم در مورد یک چیز اطمینان حاصل کنم، اینکه به اندازه یک کرمانشاهی که دیوانه وار سرزمینش را دوست دارد ما هم برای سرافرازی نام ایران به جنگ حریفان متمول آسیایی می رویم.

وی تصریح کرد: من مسئولیت زیادی را روی شانه خودم حس می‌کنم و می دانم که چه انتظاراتی از تیم من وجود دارد. می دانم مردم چقدر ناراحت می شوند وقتی ما یک بازی را می‌بازیم. می دانم مردم چقدر ناراحت می شوند وقتی ما خوب عمل نمی کنیم و به موفقیت دست پیدا نمی کنیم. تمام تلاش من این است تیم در شرایط خوبی قرار بگیرد و مسیر درستی را برای آن انتخاب کنم؛ اما در این راه به کمک مسئولین هم نیاز داریم.