دبیر سازمان لیگ فوتسال با اشاره به اتفاقات رخ داده در لیگ برتر نوجوانان گفت: برگزاری بازی‌های فینال لیگ نوجوانان را تا زمان دریافت آرای مربوط به این پرونده تعلیق کردیم.

به گزارش ورزش۱۹، اخیراً فیلمی از دیدار دو تیم غدیراقلید و آتیه سازان شازند در لیگ برتر فوتسال نوجوانان منتشر شده است که در این فیلم، بازیکنان دو تیم در زمین ایستاده اند و هیچ تلاشی برای حمله و دفاع انجام نمی دهند.

این فیلم در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بازتاب داشت و حتی بحث از مشکوک بودن و تبانی در این مسابقه به میان آمده است.

آرش جابری دبیر سازمان لیگ فوتسال درباره این مسابقه به سایت فدراسیون فوتبال، گفت: دیدار دو تیم اقلید شیراز و شازند اراک در گروه دوم از دور برگشت مسابقات لیگ برتر نوجوانان برگزار شد و بلافاصله پس از اتمام این مسابقه نماینده بازی با من تماس گرفت و نکاتی را درباره اتفاقات این دیدار عنوان کرد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هرکدام از دو تیم این امکان را داشتند که در مدت ۲۴ ساعت پس از بازی اعتراض خود را ارائه کنند، منتظر ماندیم تا مهلت قانونی آنها اعمال شود. پس از اینکه هیچ اعتراضی به دست ما نرسید، کلیه مدارک شامل گزارش‌های دقیق نماینده سازمان لیگ فوتسال، داوران و فیلم‌های موجود را با تنظیم نامه‌ای جهت تقاضای رسیدگی به اتفاقات این بازی از سوی ارکان قضایی فدراسیون به دبیرکل فدراسیون ارسال کردیم.

دبیر سازمان لیگ فوتسال افزود: باتوجه به اینکه سلامت بازی‌ها از اهمیت بسیار زیادی برای سازمان لیگ فوتسال برخوردار است و تمامی اقدامات لازم را جهت صیانت از آن به کار می‌گیریم، برگزاری بازی‌های فینال لیگ نوجوانان را تا زمان دریافت آرای مربوط به این پرونده تعلیق کردیم.

جابری در پایان تاکید کرد: بررسی‌های لازم از سوی ارکان قضایی فدراسیون انجام خواهد شد و سازمان لیگ فوتسال هم تمام تلاش و همکاری خود را در راستای تکمیل مدارک لازم در این پرونده انجام خواهد داد.

  • منبع خبر : مهر