به گزارش ورزش۱۹ ” برنامه ورزش زاگرس به عنوان یکی از برنامه های تولیدی شبکه تلویزیونی زاگرس استان کرمانشاه پس از چند سال یکنواختی و رکود با تغییرات مثبت مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه توانسته در ماه های اخیر روند رو به رشدی را در پیش بگیرد و آب رفته را به جوی بازگرداند. […]

به گزارش ورزش۱۹ ” برنامه ورزش زاگرس به عنوان یکی از برنامه های تولیدی شبکه تلویزیونی زاگرس استان کرمانشاه پس از چند سال یکنواختی و رکود با تغییرات مثبت مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه توانسته در ماه های اخیر روند رو به رشدی را در پیش بگیرد و آب رفته را به جوی بازگرداند.

رضا رحیمی مدیرکل محترم صدا و سیمای مرکز کرمانشاه پس از نقدهای دلسوزانه رسانه ها به خصوص پایگاه خبری ورزش۱۹ به عنوان تنها رسانه رسمی ورزش استان، تصمیم بر تغییرات در برنامه سازان گروه ورزش را گرفت و با انتخاب یک فرد ورزشی به نام فرهاد شیری از قهرمانان ورزشی کرمانشاه به عنوان تهیه کننده گروه ورزش، روح جدیدی را در کالبد گروه ورزش شبکه زاگرس بدمد.

شیری پس از در اختیار گرفتن مدیریت گروه ورزش صدا و سیمای مرکز کرمانشاه توانست با بهره گیری از نظرات کارشناسان و حمایت های مدیرکل ورزش دوست صدا و سیمای مرکز کرمانشاه برنامه ای در خور شأن ورزش استان را بسازد.

برنامه ای که در ماه های اخیر توسط تیم جدید ورزش زاگرس تولید و پخش شده با تغییر رویه توانسته جمعه شب ها مخاطبان زیادی را پای شبکه تلویزیونی زاگرس جمع کند و رویدادهای مختلف ورزش استان را با نگاه دقیق و کارشناسی شده بر روی آنتن ببرد.

لازم است به عنوان یک رسانه ورزشی و البته منتقد سابق شبکه زاگرس و برنامه ورزش زاگرس دست مریزادی به مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه و تمامی عوامل این برنامه بگوییم که نقدهای دلسوزانه را به خوبی شنیدند و ورزش زاگرسی در شأن ورزش زاگرس ساختند. امید است این نوع نگاه تداوم داشته باشد.