هری وینکس از پیروزی برابر وایکوم واندرز در ۹۰ دقیقه ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش ورزش ۱۹  به نقل از دیلی میل، در دور یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی انگلیس تاتنهام در حالی که تا دقایق پایانی برابر وایکوم واندرز به تساوی یک بر یک رسیده بود، توانست ۳ گل در دقایق پایانی به ثمر برساند تا با برتری ۴ بر یک در این دیدار راهی مرحله بعد شود. اندومبله دو بار، گرت بیل و هری وینکس برای تاتنهام گلزنی کردند و وینکس نیز بعد از این دیدار به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

هری وینکنس بعد از این دیدار گفت: خوشحالیم که بازی به وقت های اضافی کشیده نشد و کمتر در میدان بازی کردیم. برد خوبی به دست آوردیم. وایکوم فوتبال فیزیکی و دشواری بازی می کرد و بازی برابر این تیم اصلا آسان نبود. خوشحالیم که ۴ گل به حریف زدیم و خیال خودمان را برای صعود راحت کردیم و حالا آماده مصاف بعدی در لیگ برتر می شویم. در جام حذفی هر اتفاقی می تواند رخ دهد و تیم های دسته پایین تر با انگیزه بسیار بالا برابر ما قرار می گیرند.

تاتنهام در دور بعدی جام حذفی باید برابر اورتون قرار گیرد ولی اسپرز باید پنجشنبه شب در دیداری حساس در لیگ برتر به مصاف لیورپول بحران زده برود و باید دید شاگردان مورینیو می توانند شکست دور رفت برابر این تیم را در خانه جبران کنند یا خیر.

  • منبع خبر : ایسنا