رئیس هیات نجات غریق و غواصی کرمانشاه در انتخابات هیات کاراته استان به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.

به گزارش ورزش۱۹، ظهر امروز انتخابات ریاست هیات کاراته استان کرمانشاه در حالی با حضور نائب رئیس فدراسیون کاراته و مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه برگزار شد که ۱۲ کاندیدا برای احراز این سمت ثبت نام کرده بودند.

رقابت اصلی برای کرسی ریاست بر کاراته کرمانشاه از مدت ها قبل بین اسدالله فتاحی و سعید نصرالهی رئیس فعلی هیات نجات غریق و غواصی استان بود که در نهایت نصرالهی توانست با کسب ۱۴ رای به عنوان رئیس هیات کاراته کرمانشاه انتخاب شود.

اما نکته قابل تامل در خصوص این انتخابات، حضور نصرالهی به عنوان کاندیدی بود که علی رغم ریاست بر هیات نجات غریق و غواصی استان عزم خود را جزم کرده بود تا به کرسی کاراته برسد که این اتفاق هم افتاد و از امروز عملا هیات نجات غریق و غواصی را به حال خود رها کند!

سوال مهمی که پیش می آید این است که ریاست بر هیات کاراته چه مزیت یا تمایزی با هیات نجات غریق و غواصی دارد؟ اگر هدف خدمت به ورزش و جوانان است پس دلیل رها کردن هیاتی که مسئولیت مهمی مخصوصا در فصل گرما با توجه به تمایل مردم به ورزش های آبی دارد، چیست؟!

اقدام نصرالهی برای کاندیداتوری در انتخابات هیات کاراته منع قانونی ندارد اما چرا باید جامعه نجات غریق و غواصی استان از این موضوع ضربه ببینند؟

متاسفانه عامل این اتفاقات سو مدیریت در ورزش استان کرمانشاه و اتفاقات پشت پرده در انتخابات هیات ها است که باعث بروز شبهه هایی شده و مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه باید در خصوص آن به افکار عمومی پاسخگو باشد.

  • منبع خبر : ورزش19