سرپرست انجمن موی‌تای از حضور دوباره این رشته در فدراسیون انجمن‌های ورزشی خبر داد و گفت: برنامه‌های متعددی برای بست و گسترش موی‌تای کشور داریم.

میلاد ربیع زاده/ورزش۱۹ – جواد نصیری سرپرست انجمن موی تای با اعلام این خبر گفت: چندی پیش درخواستی برای جدایی از فدراسیون ورزش‌های رزمی و منتقل شدن به فدراسیون‌ انجمن‌های ورزشی ارائه کردیم.

وی افزود: شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی با نظر مساعد خود با این مساله موافق و نامه‌ای به وزارت ورزش فرستاد که خوشبختانه مورد موافقت نهایی قرار گرفت و پس از چند سال دوباره به فدراسیون انجمن‌های ورزشی بازگشتیم.

نصیری با بیان اینکه شناخت خوبی از فدراسیون انجمن‌های ورزشی داریم، گفت: جامعه موی‌تای از این جابه‌جایی راضی هستند. برنامه‌های متنوعی برای پیشرفت داریم که با مسئولان مربوط جلساتی برگزار خواهم کرد.

سرپرست انجمن موی‌تای ادامه داد: رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی در نظر دارد که انجمن‌های مختلف در محل فدراسیون مستقر شوند که این اقدام بسیار مفید خواهد بود.

وی با قدردانی از حمایت‌های سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی، گفت: در این مدت شرایط خوبی در فدراسیون رزمی داشتیم و اکنون نیز می‌توانیم در فدراسیون جدید با شناختی که از رئیس آن داریم، برنامه‌های خود را با قدرت پیش ببریم.

نصیری گفت: ماه آینده مسابقات قهرمانی آسیا در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان را در ابوظبی پیش‌رو داریم که امیدوارم با حمایت‌های مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون انجمن های ورزشی با قدرت در این رویداد حضور یابیم.