رئال مادرید تاکنون نتوانسته است پس از شکست خانگی در لیگ قهرمانان اروپا نتیجه را جبران کند.

به گزارش ورزش ۱۹ به نقل از بی ساکر، تیم های بزرگ با ویژگی ها و عناوینشان شناخته می شوند. رئال مادرید اکنون به دنبال ثبت یک موفقیت در روزمه اروپایی اش است. این تیم به دنبال بازگشتی است که هرگز به آن دست نیافته است. سفیدپوشان در لیگ قهرمانان اروپا زمانی که در دیدار رفت در خانه شکست خورده باشند نتوانسته‌اند در بازی برگشت جبران کنند و از صعود به دور بعد بازمانده‌اند.

مادرید پنج ماه پیش در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو ۲ بر یک مغلوب منچسترسیتی شد تا پنجمین باری باشد که مرحله حذفی را در خانه با شکست آغاز می کند. این تیم در چهار موقعیت قبلی در جبران نتیجه ناکام بوده است که همه آن ها برابر حریفان متفاوتی بودند.

نخستین تیم، بایرن مونیخ در فصل ۰۱-۲۰۰۰ بود. بازی رفت با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم آلمانی به پایان رسید و سفیدپوشان در بازی برگشت هم ۲ بر یک مغلوب شدند.

آرسنال حریف بعدی مادرید بود و توانست با تک گل تیری آنری در ورزشگاه برنابئو پیروز شود. در بازی برگشت گلی به ثمر نرسید تا سفیدپوشان در مرحله یک هشتم نهایی حذف شوند.

در فصل ۰۹-۲۰۰۸ دوباره یک نتیجه یک بر صفر شرایط را برای سفیدپوشان سخت کرد. این بار حریف مادرید، لیورپول بود. در بازی برگشت آن شکست تحقیر آمیز ۴ بر صفر رقم خورد.

چهارمین ناکامی برابر بارسلونای پپ گواردیولا بود و تیم کاتالانی با دبل لیونل مسی پیروز شد. دیدار برگشت با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا مادرید نتواند به فینال صعود کند.

  • منبع خبر : ایسنا