مهسا نظری بانوی فوتسالیست کرمانشاهی و بازیکن سابق تیم ملی فوتسال بانوان ایران، پس از کناره گیری از سطح ملی، این روزها به عنوان یکی از بانوان لژیونر فوتسال ایران در حال درخشش است.

به گزارش ورزش19 ، مهسا نظری ملی پوش سابق فوتسال بانوان ایران که سابقه قهرمانی جام ملت های فوتسال بانوان آسیا همراه با تیم ملی را دارد، این روزها به عنوان یکی از اولین لژیونرهای فوتسال بانوان ایران با پیراهن تیم آفرودیت سلیمانیه در لیگ فوتسال بانوان عراق خوش می درخشد.

نظری متولد سال 1371 در کرمانشاه است، دختر فوتسالیستی که با تکنیک ناب خود توانست خیلی زود به تیم ملی فوتسال بانوان ایران برسد و با این تیم قهرمانی آسیا را هم بدست آورد.

مهسا نظری پس از کناره گیری زودهنگام از تیم ملی فوتسال بانوان به گذراندن دوره های مربیگری روی آورد و با تیم های دانش آموزی کرمانشاه توانست در مسابقات کشور بر روی سکو برود.

این بانوی فوتسالیست کرمانشاهی هم اکنون برای ادامه فعالیت خود در فوتسال به عنوان بازیکن تیم فوتسال دختران آفرودیت سلیمانیه در لیگ فوتسال بانوان عراق حضور دارد.

وی در خصوص حضورش به عنوان لژیونر فوتسال در کشور عراق گفت و گوی کوتاهی را با خبرنگار ورزش19 انجام داده است که در ادامه آن را می خوانیم.

نظری در پاسخ به این سوال که چطور شد سر از لیگ فوتسال بانوان عراق و تیم آفرودیت سلیمانیه درآورد، گفت: به واسطه دوستانی که با فوتبال و فوتسال عراق ارتباط داشتند، جهت بازی در لیگ این کشور دعوت شدم و پس از مذاکراتی که با مربی و مسئولان باشگاه آفرودیت سلیمانیه داشتم، تصمیم گرفتم به این باشگاه بپیوندم و فوتسال خود را در فضایی جدید تجربه کنم.

بانوی کرمانشاهی فوتسال ایران، افزود: خوشبختانه سطح فوتسال بانوان عراق بالاتر از حد انتظار من بود. یکی از نکات مثبت فوتسال بانوان عراق حضور بازیکنان لژیونر در لیگ این کشور  است که باعث شده سطح لیگ فوتسال بانوان عراق در وضعیت خوبی قرار گیرد.

ملی پوش سابق فوتسال بانوان ایران در پایان اظهار کرد: خوشحالم که برای ادامه مسیر ورزشی ام حضور در لیگ کشور عراق و تیم آفرودیت سلیمانیه را انتخاب کردم. در این تیم راحت هستم و امیدوارم با آفرودیت سلیمانیه بتوانم موفقیت های خوبی بدست آورم.

  • نویسنده : میلاد ربیع زاده
  • منبع خبر : اختصاصی ورزش19