به گزارش ورزش19، عرفان زنگنه گفت: میدان دادن و کشف استعدادهای شهرستانی در هر ورزشی قطعا یکی از راهبردهای مسیر توسعه و پیشرفت محسوب می شود و صد البته نباید فراموش کرد که کمک های مادی و معنوی نیز در این مسیر نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. وی افزود: تیم هندبال درخشان کرمانشاه با […]

به گزارش ورزش19، عرفان زنگنه گفت: میدان دادن و کشف استعدادهای شهرستانی در هر ورزشی قطعا یکی از راهبردهای مسیر توسعه و پیشرفت محسوب می شود و صد البته نباید فراموش کرد که کمک های مادی و معنوی نیز در این مسیر نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

وی افزود: تیم هندبال درخشان کرمانشاه با تلاش های شبانه روی اعضای تیم و کادر فنی به رغم پیگیرهای مداوم و همچنین توجه معاونت وزارت ورزش و جوانان و تخصیص بودجه ای اختصاصی برای پیشرفت تیم، متاسفانه در یک کش و قوس غیر منطقی با معاون اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه از حقوق خود محروم است.

زنگنه اظهار داشت: تابستان امسال محمدرضا داورزنی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان که به منظور افتتاح سالن ورزشی سرپوشیده در روستای ده پهن حضور یافته بودند از سوی مدیرعامل باشگاه هندبال درخشان با درخواست حمایت مادی مواجه شدند که ایشان با این درخواست موافقت نموده و دو هفته بعد با مدیرعامل باشگاه تماس گرفته شد و اعلام گردید آقای داورزنی دستور کمک 500 میلیون ریالی به هندبال روستای ده پهن را صادر کرده است که پس از چند روز این مبلغ به حساب اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه واریز شد.

زنگنه در ادامه افزود: پس از واریز این مبلغ به حساب اداره کل ورزش و جوانان استان، مدیرکل ورزش و جوانان دستور پرداخت را از طریق جلال عزیزی معاون اداره کل صادر کرد اما با این وجود آقای عزیزی بارها و به دلایل مختلف از پرداخت بودجه تخصیصی به باشگاه خودداری کرده که نهایتا مجبور شدیم دست به دامان وزارت ورزش شویم تا آنها طی تماسی با معاونت اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه تاکید کردند باید تمام مبلغ به هندبالیست‌های روستای ده پهن پرداخت  شود.

سخنگوی باشگاه درخشان گفت: پس از تماس وزارت، عزیزی 25 میلیون تومان از بودجه تخصیصی را به حساب هیئت هندبال استان واریز کرد تا از آن طریق به باشگاه پرداخت شود که در اقدامی عجیب پس از واریز مبلغ به ما اعلام گردید رئیس هیئت هندبال استان شامل قانون منع بکارگیری بازنشستگان شده و اجازه امضا ندارد. ما نیز به این رفتار عزیزی معترض شدیم که چرا با علم به این موضوع پول را به حساب هیئت استان واریز کرده است

وی اظهار داشت: پس از این اتفاق مقرر شد مبلغ 25 میلیون دوم از طریق هیئت هندبال شهرستان هرسین به باشگاه پرداخت شود تا خللی در کار باشگاه پیش نیاید اما متاسفانه این قول هم عملی نشد تا با مشکلات زیاد پا به رقابت ها بگذاریم.

عرفان زنگنه در پایان گفت: بد قولی های معاون اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه دردسرهای زیادی را برای تیم به وجود آورده است به همین دلیل تمام اعضای تیم و کادر فنی قصد دارند برای روشن شدن تکلیف این بودجه و رفتار نادرست عزیزی مقابل اداره تجمع کنند و خواستار احقاق حق خود شوند.

 

خبرنگار: گلاره سهیل بیگی