به گزارش ورزش 19 ، و به نقل از بخش عربی سایت یورو اسپورت، مرگ اسرارآمیز و مشکوک نجم رضوان، وزنه‌بردار عربستانی تحت تحقیقات سفارت این کشور در مسکو، پایتخت روسیه قرار گرفته است. مرگ این ورزشکار که بر اثر غرق‌شدن در رودخانه اعلام شده است شرایط مشکوکی و اسرارآمیزی دارد اما سفارت عربستان تحقیقاتی […]

به گزارش ورزش 19 ، و به نقل از بخش عربی سایت یورو اسپورت، مرگ اسرارآمیز و مشکوک نجم رضوان، وزنه‌بردار عربستانی تحت تحقیقات سفارت این کشور در مسکو، پایتخت روسیه قرار گرفته است. مرگ این ورزشکار که بر اثر غرق‌شدن در رودخانه اعلام شده است شرایط مشکوکی و اسرارآمیزی دارد اما سفارت عربستان تحقیقاتی را در این رابطه آغاز کرد.

در ادامه این مطلب سایت یورو اسپورت آمده است: اطلاعات دریافتی از نتایج تحقیقات اولیه حاکی از آن است که مرگ نجم رضوان شاید بر اثر غرق‌شدگی در رودخانه صورت گرفته اما هنوز دلیل اصلی آن تا این‌لحظه به صورت کامل مشخص نیست.

خانواده نجم رضوان نیز با مقامات روسی برای بررسی دقیق و کشف علت مرگ فرزندشان برقرار کردند. سفارت عربستان سعودی در روسیه نیز قول بررسی این حادثه و اعلام نتیجه تحقیقات خود را داده است.

نجم رضوان ابتدا در ورزش کاراته فعالیت داشت و سپس به وزنه‌برداری روی آورد. او جایزه بهترین ورزشکار عربی رقابت‌های سال 1999 میلادی در اردن را کسب کرده بود. نجم رضوان همچنین نخستین مدال وزنه‌برداری عربستان در المپیک کشورهای عربی در سال 1995 درلبنان را به دست آورد