به گزارش ورزش19، این رقابت ها از 18 دی ماه در جاکارتا آغاز شد و «مهدی محمدی» در ماده تعقیبی انفرادی پاراسایکلینگ بعد از نماینده میزبان در جایگاه نایب قهرمانی ایستاد. محمدی، ملی پوش تیم دوچرخه سواری جانبازان و معلولان ایران سال گذشته در رقابت های قهرمانی آسیا و در همین ماده به نشان طلا […]

به گزارش ورزش19، این رقابت ها از 18 دی ماه در جاکارتا آغاز شد و «مهدی محمدی» در ماده تعقیبی انفرادی پاراسایکلینگ بعد از نماینده میزبان در جایگاه نایب قهرمانی ایستاد.
محمدی، ملی پوش تیم دوچرخه سواری جانبازان و معلولان ایران سال گذشته در رقابت های قهرمانی آسیا و در همین ماده به نشان طلا دست یافته بود.
در مرحله مقدماتی ماده کایرین «محمد دانشور» به عنوان تنها نماینده کشورمان در بخش سرعت نتوانست موفق شود اما به مرحله شانس مجدد راه یافت.
همچنین در ماده اومینیوم جوانان «ساجده سیاحیان» پا به رکاب شد و در نخستین رقابت عنوان پنجم را کسب کرد. وی برای کسب مدال باید تا پایان رقابت های این ماده منتظر بماند.
در اسکرچ مردان نیز نمایندگان کشورمان عصر امروز به مصاف حریفان می روند.
قهرمانی آسیا یکی از رقابت های مهم کسب سهمیه المپیک سال 2020 توکیو به شمار می رود. از ایران در ماده نیمه استقامت رده بزرگسالان حسین ناطقی، محمد رجبلو، بهنام آرین، محمد گنج خانلو و امیر حسین جمشیدیان و در ماده سرعت محمد دانشورخرم حضور دارند.
در ماده نیمه استقامت رده جوانان عماد محمدی، داود محمد آبادی، امیر حسین محمدی و علی لبیب اعزام شدند و در نیمه استقامت رده جوانان ساجده سیاحیان، نیمه استقامت رده بزرگسالان فروزان عبداللهی در ترکیب تیم اعزامی قرار دارند.
در بخش پاراآسیایی مهدی محمدی هم شرکت کرده است.
همچنین برنامه نمایندگان ایران در ادامه این رقابت ها به شرح زیر است:
جمعه 21 دی
اومنیوم مردان رده بزرگسالان
تعقیبی انفرادی دختران رده جوانان و بزرگسالان
یک کیلومتر تایم تریل مردان رده بزرگسالان

* پاراسیایی
شنبه 22 دی
اسپرینت مردان رده بزرگسالان
اومنیوم دختران رده بزرگسالان
تعقیبی انفرادی مردان رده جوانان و بزرگسالان
اسکرچ دختران رده جوانان
دور امتیازی مردان رده جوانان و بزرگسالان

یکشنبه 23 دی
اومنیوم مردان رده جوانان
مدیسون مردان رده بزرگسالان
اسکرچ دختران رده بزرگسالان
این رقابت ها 24 دیماه جاری در جاکارتا به کار خود پایان می دهد.