رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه در نشست خبری با اصحاب رسانه های ورزشی استان از فعالیت لیگ در همه رده‌های سنی خبر داد.

به گزارش ورزش ۱۹ ، علیرضا محبی زنگنه رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه با اعلام فعالیت لیگ های فوتبال بزرگسالان، امید، جوانان، نوجوانان و رده‌های زیر ۱۵، ۱۳ و ۱۲ سال استان پیش از شیوع کرونا خبر داد.

محبی‌زنگنه افزود: مسابقات لیگ برتر فوتبال استان در رده سنی بزرگسالان با حضور ده تیم، لیگ امید سه تیم، لیگ جوانان چهارده تیم و لیگ نوجوانان ده تیم تا پیش از شیوع ویروس کرونا بصورت منظم برگزار شد.

رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه با اشاره به عدم برگزاری مسابقات جام حذفی، گفت: برگزاری این رقابت‌ها به دلیل کمبود امکانات میسر نبود به همین دلیل تصمیم گرفتیم تیم نائب قهرمان لیگ برتر را به عنوان نماینده استان جهت شرکت در جام حذفی باشگاه‌های کشور معرفی کنیم.

محبی‌زنگنه اظهار کرد: در فصل جاری تیم سرپل‌ذهاب به عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال استان دست یافت و تیم کرمانشاه نیز به عنوان نایب قهرمانی رسید.

رئیس هیات فوتبال کرمانشاه با اشاره به کمبود امکانات گفت: سال گذشته درخواست میزبانی مسابقات قهرمانی غرب آسیا در یکی از رده‌های سنی نوجوانان یا جوانان را ارائه کردیم که متاسفانه در بازدیدهای صورت گرفته از امکانات استان توسط نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل نداشتن برخی امکانات نظیر عدم وجود هتل پنج ستاره به تعداد کافی و استاندارد نبودن نور استادیوم‌ها با این درخواست موافقت نشد.

وی ادامه داد: از دیگر مشکلاتی که فوتبال کرمانشاه با آن دست به گریبان است نداشتن زمین چمن مناسب برای بانوان است و همین امر باعث شده آنها عمدتا به استان‌های برخوردار کوچ کنند.

محبی‌زنگنه یکی دیگر از مشکلات هیات فوتبال را واگذاری زمین‌های ورزشی هیات به دیگر هیات‌ها عنوان کرد و گفت: تقریبا از میدان آزادی به سمت جنوب شهر کرمانشاه زمین چمنی وجود ندارد.

در پایان این نشست با اهدای لوح های تقدیر و هدایایی از خبرنگاران ورزشی به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شد.