تاریخ انقضای بندی که می‌توانست باعث جدایی فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا از این تیم شود، پایان یافت.

به گزارش ورزش ۱۹، منابعی از داخل باشگاه بارسلونا به شبکه تلویزیونی «ESPN» خبر دادند بندی که در قرارداد لیونل مسی وجود داشت که می‌توانست باعث شود او به‌عنوان بازیکن آزاد در پایان فصل جاری به همکاری خود با آبی‌واناری‌پوشان پایان دهد، منقضی شده است و به این ترتیب فوق‌ستاره آرژانتینی بارسا حداقل برای یک سال دیگر در نوکمپ ماندنی خواهد شد.

مسی آخرین بار در سال ۲۰۱۷  با بارسلونا قراردادی امضا کرد که او را تا پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ به بارسلونا متعهد کرده است. در آخرین قراردادی که این فوق‌ستاره آرژانتینی با بارسلونا امضا کرد، بندی وجود داشت که او می‌توانست به‌عنوان بازیکن آزاد در تابستان ۲۰۲۰ بارسا را ترک کند.

منابع مختلف درون باشگاه بارسلونا اما به «ESPN» خبر داده‌اند که این بند تا تاریخ ۳۰ مِی (۱۱ خرداد) اعتبار داشت. در واقع این تاریخ روزی بود که قرار بود فینال لیگ قهرمانان فصل جاری برگزار شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزاری فینال این رقابت‌ها نیز به تعویق افتاد.

«ESPN» در این رابطه با مدیربرنامه‌ها و اطرفیان مسی ۳۲ ساله تماس گرفته است، اما آنها تمایلی به صحبت درباره مفاد قرارداد نشان نداده‌اند.

مسی با ۶۲۷ گل زده بهترین گلزن تاریخ باشگاه بارسلونا به شمار می‌رود و با ثبت ۷۱۸ بازی برای این تیم، تنها ژاوی هرناندس (با ۷۶۷ بازی) را در جدول بیشترین بازی انجام داده با پیراهن بارسلونا بالاتر از خود می‌بیند.

  • منبع خبر : تسنیم