به گزارش ورزش۱۹ ” بابک فرامرزی بازیکن پیشین تیم فوتبال بادران تهران در واکنش به صحبت های ایزد سیف الله پور با پایگاه خبری ورزش۱۹ در خصوص حضور این بازیکن در بادران و نحوه ی جدایی وی با این باشگاه، پاسخ تندی را جهت انتشار به این رسانه ارسال کرده که بر اساس اصول رسانه […]

به گزارش ورزش۱۹ ” بابک فرامرزی بازیکن پیشین تیم فوتبال بادران تهران در واکنش به صحبت های ایزد سیف الله پور با پایگاه خبری ورزش۱۹ در خصوص حضور این بازیکن در بادران و نحوه ی جدایی وی با این باشگاه، پاسخ تندی را جهت انتشار به این رسانه ارسال کرده که بر اساس اصول رسانه ای موظف به انتشار آن هستیم.

فرامرزی گفت: آقای سیف الله پور فردی دروغ گو و جوگیر است.

بازیکن سابق بادران تهران افزود: من زمانی که بازیکن شیرین فراز بودم و آقای سیف الله پور در کنار زمین عکاسی می کردند و جایگاهی در فوتبال نداشتند دچار مصدومیت شدم نه پیش از پیوستن به بادران که ایشان در مصاحبه خود گفته اند من در زمان پیوستن به بادران تازه از مصدومیت رها شده بودم.

وی اظهار داشت: پس از رهایی از مصدومیت نیم فصل را در خدمت باشگاه شیرین فراز بودم و در نیم فصل پس از آن با توجه به فراسیدن دوران خدمت مقدس سربازی راهی باشگاه نیروی زمینی شدم که در آن زمان سرهنگ حسن پور مدیرعامل باشگاه و آقای علی روزبهانی سرمربی این تیم و آقایان شهریار مرادبیگی و کاوه رحیمی هم به عنوان بازیکن کرمانشاهی در خدمت این تیم بودند.

بابک فرامرزی ادامه داد: پس از پایان خدمت مقدس سربازی به اصرار و خواهش آقای استحقاری مدیرفنی وقت بعثت کرمانشاه به این تیم نوپا رفتم تا به گفته ایشان تیم شهرم را کمک کنم و من نیز علی رغم داشتن پیشنهاد از لیگ یک که خود آقای استحقاری در جریان آن هستند با قراردادی سفید و بدون هیچ قید و شرطی به این تیم با سرمربیگری آقای یوسف زارعی رفتم.

بازیکن اسبق شیرین فراز کرمانشاه افزود: پس از صعود تیم بعثت کرمانشاه به لیگ دسته دوم با دعوت آقای ادموند یونان پوران سرمربی وقت تیم فوتبال راهیان (شیرین فراز) به این باشگاه در دسته اول فوتبال کشور پیوستم. در آن زمان آقای سیف الله پور مدیریت یک استخر را بر عهده داشتند و سمتی در فوتبال نداشتند.

فرامرزی تصریح کرد: پس از یک فصل حضور در تیم راهیان، با تماس و اصرار آقایان به اردوی تیم بادران در سرعین رفتم و همین آقایان اصرار کردند به بعثت نرو و به ما کمک کن، که در آن زمان شخص آقای استحقاری به عنوان دستیار دوم آقای سنجری در بادران حضور داشتند و گواه صحبت های من هستند.

وی اظهار داشت: با توجه به توضیحاتی که عرض کردم، آقای سیف الله پور ۴ سال عقب هستند.

بازیکن اسبق بادران گفت: پس از دیدار جام حذفی و بنا به مشکلاتی تصمیم به قطع همکاری گرفتیم که همین آقای سیف الله پور طی تماس با آقای ربیع زاده از دوستان مشترک ما خواستند که از بنده بخواهد قرارداد خود را با بادران فسخ کنم و ایشان هم مطالبات من را پرداخت کند که تا همین الان هم بخشی از آن مطالبات را پرداخت نکرده است.

بابک فرامرزی افزود: آقای سیف الله پور در محافل گوناگون اعلام کرده اند که زمان حضور من و آقای فرزاد ایزد در بادران، هزینه های هتل ما را پرداخت کرده اند که ایشان هنوز مبلغ ۲ میلیون تومان به استناد اسناد موجود و شهادت فرزاد ایزد به بنده بدهکار هستند.

فرامرزی در پایان گفت: آقای سیف الله پور شما علاوه بر چند میلیون تومان که به بنده بدهکار هستین، کلی آه و نفرین من را نیز پشت سر خود دارید و مطمئن باشید جامعه فوتبال شما را به عنوان فردی دروغ گو می شناسند، پس در بحث با بنده بزرگ نمی شوید زیرا جایگاه من و شما در فوتبال کاملا مشخص است