به گزارش ورزش19، رقابت های قهرمانی آسیا در قسمت پیست به میزبانی کشور اندونزی در پیست دوچرخه سواری شهر جاکارتا از صبح امروز آغاز شد و نمایندگان کشورمان در بخش تعقیبی تیمی رده سنی جوانان اولین ورزشکاران ایرانی بودند که بر روی پیست رفتند. ترکیب چهار نفره تیم ملی ایران در رشته تعقیبی تیمی شامل […]

به گزارش ورزش19، رقابت های قهرمانی آسیا در قسمت پیست به میزبانی کشور اندونزی در پیست دوچرخه سواری شهر جاکارتا از صبح امروز آغاز شد و نمایندگان کشورمان در بخش تعقیبی تیمی رده سنی جوانان اولین ورزشکاران ایرانی بودند که بر روی پیست رفتند.
ترکیب چهار نفره تیم ملی ایران در رشته تعقیبی تیمی شامل عماد محمدی، داود محمد آبادی، امیر حسین محمدی و علی لبیب بود.
در پایان رقابت های تعقیبی تیمی آقایان رده سنی جوانان ملی پوشان کشورمان که پس از یک سال غیبت دوباره در این رشته شرکت کرده بودند با ثبت زمان 4 دقیقه و 31 ثانیه در جایگاه هفتم قرار گرفتند.
اسدی دبیر فدراسیون دوچرخه سواری که تیم ملی کشورمان را به عنوان سرپرست در این رقابت ها همراهی می کند در خصوص عملکرد ورزشکاران بیان داشت: ملی پوشان کشورمان در رده سنی جوانان با توجه به اولین تجربه حضور در رقابت های قهرمانی آسیا عملکرد خوبی داشتند و فاصله زمانی تیم های چهارم تا هشتم حدود 2 ثانیه بوده است که این نشان دهنده سطح بالای این رقابت ها است.
در ادامه رقابت های امروز ورزشکاران کشورمان در رشته های تعقیبی تیمی بزرگسالان آقایان و دور امتیازی بزرگسالان بانوان رقابت می کنند.
مسابقات قهرمانی پیست آسیا 2019، از 18 لغایت 23 دیماه در شهر جاکارتا کشور اندونزی برگزار می شود./ایرنا