نایب رییس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک گفت: هر مسئله در کمیسیون ورزشکاران بود تمام شد و اکنون در این یک سال باید به فکر المپین ها باشیم.

به گزارش ورزش ۱۹ ، مجتبی عابدینی درباره ی مهمترین برنامه کمیسیون ورزشکاران در یک سال آینده بیان کرد: در این یک سال باید به فکر المپین ها باشیم. خیلی از ورزشکاران الان دغدغه المپیک را دارند باید برای آنها فکری  کنیم و برنامه ای برای آنها داشته باشیم.

او در مورد پیگیری بیمه ورزشکاران نیز گفت: من از اول هم دوست داشتم  کار بیمه ورزشکاران انجام شود. در جلسات  با آقای صالحی امیری صحبت کرده بودیم و خیلی مشتاق بود که این کار انجام شود. قرار شد برنامه ای  در این مورد بنویسیم و به او ارائه دهیم.

نایب رییس کمیسیون ورزشکاران در پاسخ به این پرسش که بهتر بود اختلاف نظرها قبل از انتخابات کمیسیون حل می شد، تصریح کرد: اختلاف پیش می آید اما همه چیز تمام شد و انتخابات هم برگزار شد.الان هم نمی توان زیاد به آن دامن زد.

کاپیتان تیم ملی شمشیربازی سابر ایران در مورد اینکه ایران سال آینده هم می تواند اتفاقات خوبی در المپیک توکیو رقم بزند، تاکید کرد: از ملی پوشان شمشیربازی همه کاری بر می آید وسال آینده حتی ممکن است  اتفاقات خیلی بهتری در المپیک رقم بخورد. با ملی پوشان در ارتباط هستیم همه تمرینات خود را انجام می دهند. کشورهای دیگر استرسشان از ما بیشتر باشد. البته این طور نیست که ما مستقیم به المپیک برویم و قبل از آن چند مسابقه گزینشی دیگر مانده است.

او افزود: حداقل ۴-۵ مسابقه داریم  رنکینگ برای المپیک بسیار مهم است. ما می توانیم با ۴-۵ مسابقه به اوج آمادگی برسیم و ملی پوشان هم با استرس تمرین نمی کنند چون با سهمیه به خانه رفتند.

  • منبع خبر : ایسنا