کالدرون معتقد است که محرومیت حق او نبوده است.

به گزارش ورزش۱۹، سرمربی پرسپولیس می گوید بدترین فحش‌ها کنار زمین به من و نیمکت من دادند، اما محروم نشدند.
سرمربی پرسپولیس در مصاحبه‌ای که چهارشنبه ۸ آبان از او در یکی از روزنامه‌ها منتشر شد صحبت‌هایی را علیه استقلال مطرح کرد. این صحبت‌های کالدرون واکنش باشگاه استقلال را به همراه داشت. استقلالی‌ها بیانیه‌ای صادر کردند که خواستار برخورد با مربی پرسپولیس شده بودند.
به نظر می‌رسد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم به خواسته باشگاه استقلال توجه کرده باشد چراکه دیروز خبر محرومیت گابریل کالدرون رسانه‌ای شد! دیروز به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام شد‌:
کمیته انضباطی پس از بررسی مصاحبه گابریل کالدرون – سرمربی تیم پرسپولیس – با جراید مبنی بر اینکه امیدوارم نتیجه در زمین فوتبال تعیین شود که متن آن به نوعی افترا به برگزارکنندگان مسابقه فوتبال است که برای تیم خاصی نتایجش را در خارج از زمین بازی تعیین می‌کنند این کمیته پس از بررسی طبق ماده ۷۱ آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال مصاحبه کالدرون را مصداق افترا و نشر اکاذیب دانسته و وی را به یک جلسه محرومیت از مسابقه رسمی تیم خود محکوم کرد. ضمناً به ایشان تذکر داده می‌شود چنانچه این رفتار در آینده ادامه داشته باشد مجازات‌های شدیدتری برای این سرمربی در نظر گرفته می‌شود. این رأی قطعی است.
دیشب گابریل کالدرون به تهران برگشت که از امروز (یک‌شنبه) تمرینات پرسپولیس را زیر نظر بگیرد. بلافاصله پس از صدور این حکم، مسئولان و دست‌اندرکاران باشگاه پرسپولیس گابریل کالدرون را در جریان قرار دادند. سرمربی آرژانتینی از صدور این حکم بسیار متعجب و شگفت‌زده شده و گفته است:
مگر من چه گفتم؟ بعضی‌ها در نشست خبری صندلی پرت کردند، محروم نشدند. بدترین رفتار‌ها را داشتند محروم نشدند. ۱۰ دقیقه بازی ما را معطل کردند محروم نشدند. بدترین فحش‌ها کنار زمین به من و نیمکت من دادند، اما محروم نشدند. چرا باید من محروم شوم؟ واقعاً نمی‌دانم!
هرچند کمیته انضباطی اعلام کرده حکم محرومیت یک جلسه‌ای گابریل کالدرون قطعی است، اما خبردار شدیم باشگاه پرسپولیس اعتراض خود را به زودی تسلیم کمیته استیناف و فدراسیون فوتبال خواهد کرد. ضمن آنکه باشگاه پرسپولیس پیش از دفاعیات خود به همراه مدارک و فیلم مصاحبه کالدرون را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارائه داده بود ولی در نهایت گابریل کالدرون محروم شد! ناگفته نماند گابریل کالدرون از بازی روز جمعه اول آذر ۱۳۹۸ محروم است و نمی‌تواند روی نیمکت پرسپولیس بنشیند. او امروز احتمالاً به صورت رسمی و علنی به این حکم واکنش نشان می‌دهد.

  • منبع خبر : خبر ورزشی