رئیس هیات وزنه برداری کرمانشاه در گفتگو با ورزش 19، برخی از اتفاقات این رشته را روایت می کند.

 

علیرضا قهرمانی در ابتدا به نتایج تیم های ورزنه برداری کرمانشاه در رقابت های المپیاد استعدادهای برتر کشور اشاره کرد و گفت: قبلا هم وعده داده بودیم که تیم استان در رقابت های المپیاد نتایجی خوبی خواهد گرفت، اما بدون تعارف می گویم، تیم دختران که رتبه خوبی در این مسابقات کسب کرد مدیون زحمات خانم پارسیان فر بود؛ ایشان به صورت شخصی نفرات تیم را در باشگاه خصوصی اش تمرین داد.

قهرمانی تاکید کرد: ببینید، هیات در نتایج تیم کرمانشاه، نقش چندانی نداشت چون ما تازه مدیریت هیات را در اختیار گرفته ایم و فعلا زود است که قهرمانی تیم های استان را به نام خودمان ثبت کنیم.

برنامه ویژه ای برای وزنه برداری داریم

وی در ادامه اظهار داشت:برنامه ریزی جدی و بلندمدت خود را برای وزنه برداری شروع کرده ایم؛ فکر می کنم حاصل دست رنج هیات فعلی را در مسابقات سال آینده خواهید دید. در آن زمان مسئولیت تمام نتایج را بر عهده می گیریم.

رئیس هیات وزنه برداری افزود: از اینکه همه اهالی وزنه برداری دور هم جمع شده ایم بسیار خوشحالم و این مهم ما را قویتر می کند و خوشحالم که یک کادر خوب در اختیار داریم و دوست دارم وزنه برداری کرمانشاه  باترکیبی فوق العاده  و پیامد آن قهرمانی در رقابت های مختلف، مورد احترام مردم قرار گیرد.

شیرزادی سرمایه وزنه برداری کرمانشاه است

قهرمانی در خصوص شائبه های اخیر نسبت به قهر علی اکبر شیرزادی با هیات وزنه برداری و مهاجرت این مربی به خوزستان، اظهار داشت: قبلا هم در این خصوص حرف هایم را زده ام، استاد شیرزادی یکی از سرمایه های ورزش و وزنه برداری کرمانشاه محسوب می شود، بنابراین یکی از وظایف هیات، حفظ این سرمایه ارزشمند است.

وی با تکذیب دلخوری شیرزاد از هیات وزنه برداری، تصریح کرد: استاد شیرزادی در حرف هایی که با من داشت، اظهار کرد که به خاطر برخی مسائل شخصی، همراه با خانواده اش به خوزستان می رود اما برای وزنه برداری کرمانشاه هر کاری بتواند انجام دهد. وی سرمایه ورزش و از افتخارات وزنه برداری است و قرار است ما از توانایی شان استفاده کنیم.