هواداران استقلال و پرسپولیس می توانند بلیت دیدار هشتاد و نهم این دو تیم را با شرایط ویژه دریافت کنند.

به گزارش ورزش19، مجری اسپانسری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به منظور رفاه حال هواداران این دو باشگاه برای تهیه بلیت ادامه مسابقات لیگ برتر و دربی روز دهم فروردین ۱۳۹۸ شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است که از نظر مالی به سود هواداران خواهد بود.

براساس تصمیم مجری اسپانسری این دو باشگاه هوادارانی که «پکیج» بازی‌های باقی مانده استقلال و پرسپولیس تا پایان فصل را خریداری کنند، این شانس را پیدا می‌کنند که از امروز با مراجعه به سایت www.gishe۳.com بلیت دربی را زودتر از سایر هواداران تهیه کنند.

در اطلاعیه مجری اسپانسری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس آمده است: «ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و به پاس تشکر از حمایتهای همه جانبه هواداران در طول فصل و با توجه به حساسیت هفته‌های پایانی لیگ و تکریم هوادارانی که در سرما و گرما هوادار تیم خود بوده‌اند در نظر داریم پکیج ویژه بلیت بازی‌های باقیمانده لیگ برتر دو تیم را با امتیازات ویژه در اختیار هواداران قرار دهیم. امتیازات ویژه این طرح عبارتند از:

۱- اولویت در خرید بلیت دربی
اولویت خرید بلیت دربی با هوادارانی است که بلیت تمام مسابقات تا انتهای فصل در بازی‌های خانگی را خریداری
می‌نمایند.

۲- ارائه یک بلیت رایگان طبقه دوم یا پشت دروازه
هوادارانی که بلیت طبقه دوم یا پشت دروازه را از طریق خرید پکیج تهیه می‌نمایند بلیت دربی را رایگان دریافت
می‌نمایند.

۳- یک میلیون ریال هدیه در خرید لباس اصلی تیم
هواداران با مراجعه به سایت www.havadar.shop و با وارد کردن کد تخفیف هدیهای به میزان یک میلیون ریال در خرید لباس اصلی تیم دریافت می‌نمایند.

۴ – تخفیف خرید سیم کارت به مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ ریال
هواداران با خرید هر کدام از پکیج ها می‌توانند از تخفیف ویژه ۱۵۰،۰۰۰ ریالی در خرید سیم کارت دائمی ایرانسل بهره مند گردند. علاقمندان به فوتبال و هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس می‌توانند از ساعت ۱۷:۰۰ امروز با مراجعه به سایت www.gishe۳.com برای خرید پکیج در نظر گرفته شده اقدام کنند.

  • منبع خبر : مهر