به گزارش ورزش19، روزبه شاه‌علیدوست در مورد دیدار با استقلال در روز جمعه گفت: بازی بسیار سختی است و همه بازیکنان ما این مساله را می‌دانند و امیدوارم با تمرکز بیشتر بتوانیم امتیاز لازم را از این مسابقه بگیریم.۲ بازی مهم با استقلال در لیگ برتر و جام حذفی داریم. وی افزود: استقلال تیم جوانی است […]

به گزارش ورزش19، روزبه شاه‌علیدوست در مورد دیدار با استقلال در روز جمعه گفت: بازی بسیار سختی است و همه بازیکنان ما این مساله را می‌دانند و امیدوارم با تمرکز بیشتر بتوانیم امتیاز لازم را از این مسابقه بگیریم.۲ بازی مهم با استقلال در لیگ برتر و جام حذفی داریم.

وی افزود: استقلال تیم جوانی است که پتانسیل بسیار خوبی دارد و باید مقابل این تیم قدرتمند با تمرکز بازی کنیم.

وی در مورد مصدومان پرتعداد سایپا گفت: در بازی با نساجی من و امین حاج محمدی مصدوم شدیم و حدود ۲ هفته نتوانستیم با تیم تمرین کنیم و اکنون مصدومان تیم به تمرینات برگشته‌اند. من هم همراه تیم تمرین می‌کنم و باید دید که نظر سرمربی تیم چیست. به هر حال ما ۴ بازی سخت پیش رو داریم این هفته با استقلال در لیگ بازی داریم سپس با پرسپولیس بازی داریم و بعد با استقلال در جام حذفی بازی خواهیم کرد و در آخر هم باید به مصاف سپاهان به میدان برویم که ۴ بازی خیلی دشوار و سنگین هستند.

کاپیتان تیم سایپا در مورد اینکه گفته بود ترجیح می‌دهد که در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال باشد تا ورزشگاه تختی، گفت: چند سال پیش که ما میزبان استقلال بودیم باشگاه از بازیکنان پرسید ترجیح می‌دهید که در کدام ورزشگاه میزبان باشیم که همگی بازیکنان آن زمان گفتند بهتر است در ورزشگاه آزادی با استقلال بازی کنیم. آن زمان زمین ورزشگاه تختی خیلی مناسب نبود ولی در سال جدید من هنوز زمین ورزشگاه تختی را ندیده‌ام و نمی‌دانم که چه شرایطی دارد به هر حال این نظر شخصی من است.