مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در آستانه هفته تربیت بدنی گفت: افتتاح این پروژه ها مبدا حرکت و پیشرفت ورزش استان خواهد بود و در آینده نیز قهرمانان و پهلوانی را به جامعه ورزش معرفی خواهد کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان کرمانشاه با بیان اینکه در هفته تربیت بدنی شاهد افتتاح پروژه های متعدد ورزشی در سطح استان خواهیم بود، گفت: خوشبختانه شاهد یک جهش عظیم در توسعه ورزش کرمانشاه هستیم و توفیقات خوبی در حوزه‌های قهرمانی و همگانی در چند وقت اخیر داشته‌ایم.

صابر رحیمی با اعلام این که برنامه های متعددی در هفته تربیت خواهیم داشت ،اظهارداشت: افتتاح زورخانه و خانه سرای ورزشکاران در قصرشیرین، چمن شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی، زمین چمن در پاوه و ثلاث باباجانی و استخر سرپوشیده در سرپل ذهاب، از جمله پروژه های افتتاحی در این هفته است.

رحیمی گفت: افتتاح این پروژه ها مبدا حرکت و پیشرفت ورزش استان خواهد بود و در آینده نیز قهرمانان و پهلوانی را به جامعه ورزش معرفی خواهد کرد.

به گفته وی، ورزش مطمئن ترین مکان برای دوری از خطرات، فسادها و انواع آلودگیهای اجتماعی است و میتواند ضمن دورکردن جوانان از چنین منجلابهایی آنان را وارد ورزش، خودسازی و قهرمان پروری نماید.

صابر رحیمی با اشاره به تاکید استاندار کرمانشاه به مقوله قهرمان پروری در عرصه ورزش گفت: این مساله باعث شده تا ایشان توجه خاصی به ورزش داشته باشند و وقت بیشتری را به ورزش اختصاص دهند.