به گزارش ورزش19، در این رقابت ها که 20 تا 26 بهمن ماه سال جاری برگزار می شود، چهار تیم از کشورهای ایران ، هند میانمار و نپال به مصاف هم می روند. سمانه چهکندی، زهرا سربالی، زهرا قنبری، زهرا خواجوی، بهناز طاهرخانی، افسانه چترنور، سارا ظهرابی نیا، فاطمه سهرابی، فاطمه امینه برازجانی و ملیکا […]

به گزارش ورزش19، در این رقابت ها که 20 تا 26 بهمن ماه سال جاری برگزار می شود، چهار تیم از کشورهای ایران ، هند میانمار و نپال به مصاف هم می روند.
سمانه چهکندی، زهرا سربالی، زهرا قنبری، زهرا خواجوی، بهناز طاهرخانی، افسانه چترنور، سارا ظهرابی نیا، فاطمه سهرابی، فاطمه امینه برازجانی و ملیکا متولی از کرمان، الهام فرهمند، شقایق روزبهان، هاجر دباغی، فاطمه عادلی از اصفهان، سارا قمی، رها یزدانی از گیلان، مریم نامی، ثنا صادقی و فاطمه مخدومی از کردستان و فاطمه شبان از آذربایجان غربی ملی پوشان تیم ملی هستند که روز چهارشنبه راهی هند شدند.
هدایت این تیم به عهده مریم آزمون است.
**برنامه تورنمنت چهار جانبه فوتبال زنان در هند به شرح زیر است :
– شنبه 20 بهمن
میانمار – نپال / ساعت 16:00
هند – ایران / ساعت 19:00
– دوشنبه 22 بهمن
میانمار – ایران / ساعت 16:00
هند – نپال / ساعت 19:00
– چهارشنبه 24 بهمن
ایران – نپال / ساعت 16:00
هند – میانمار / ساعت 19:00
– جمعه 26 بهمن
دیدار تیم اول و دوم به منظور انتخاب تیم قهرمان ساعت 18 برگزار می شود.
مریم آزمون سرمربی تیم ملی فوتبال زنان کشورمان در خصوص این دیدارها گفت: ملی پوشان با پایان رقابت های لیگ برتر و اردوی تدارکاتی نیاز به برگزاری یک رقابت تدارکاتی نیز داشتند تا محک خورده و نقاط ضعف احتمالی آنان شناسایی شود.
وی ادامه داد: قطعا کادر فنی در این تورنمنت ارزیابی دقیقی از نکات قوت و ضعف تیم خواهد داشت ، ضمن اینکه ما ترکیب اصلی تیم را شناسایی کرده و بازیکنان نیز در روند رو به رشد خود تجربه اندوزی خواهند کرد.
به گفته آزمون این تورنمنت یک شبیه سازی خوب برای رقابت های مرحله دوم مقدماتی انتخابی المپیک و تیمی که از این مرحله صعود می کند، خواهد بود.