مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: رالی بزرگ خانواده ایثارگران این وزراتخانه به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر امسال در سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش ورزش۱۹، مهدی جمال  روز سه‌شنبه ابراز داشت: رالی بزرگ خانواده ایثارگران وزرات میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به مدت ۲ روز پیش بینی شده است.

وی اضافه کرد: شرکت‌کنندگان در رالی بزرگ خانواده ایثارگران طی مسیر ۲ روزه از تهران مسیر خود را آغاز می کنند و پس از گذشتن از دماوند و فیروزکوه به سمنان می‌رسند.

 وی خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در رالی بزرگ خانواده ایثارگران وزرات میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شانزدهم بهمن امسال با شعار «سمنان میراث ماندگار» از تهران به سمت سمنان حرکت می‌کنند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان ادامه داد: آیین اختتامیه رالی خانواده ایثارگران وزرات میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هفدهم بهمن امسال با حضور علیرضا آشناگر استاندار سمنان در یکی سالن‌ اجتماعات شهر  سمنان برگزار می شود.

وی بیان کرد: بیش از ۱۰۰ خودرو برای شرکت در رالی بزرگ خانواده ایثارگران ثبت نام کرده‌اند که این تعداد ثبت‌نام کننده نویدبخش برنامه‌ای جذاب و مقبول مردم است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان تصریح کرد: «کوهستان تا کویر» عنوان مسیری است که برای رالی بزرگ خانواده ایثارگران به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر امسال در نظر گرفته شده است.

رالی تور ۲ روزه خودروهای کلاسیک و تاریخی با شرکت ۳۲ خودرو با حرکت از نیاوران در استان تهران به سمت سمنان مهر امسال برگزار شد که مورد استقبال مردم قرار گرفت.

  • منبع خبر : ایرنا