به گزارش ورزش19 ، مسئول برگزاری این رقابت ها گفت : 170 بانوی جودوکار در  24 تیم در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت رقابت می کنند. خانم دولتشاهی  افزود : دیروز در روز نخست مسابقات و در وزن منهای 52 کیلوگرم طاهره آذرپیوند از کهگیلویه و بویراحمد عنوان قهرمانی را کسب کرد ، سحر […]

به گزارش ورزش19 ، مسئول برگزاری این رقابت ها گفت : 170 بانوی جودوکار در  24 تیم در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت رقابت می کنند.
خانم دولتشاهی  افزود : دیروز در روز نخست مسابقات و در وزن منهای 52 کیلوگرم طاهره آذرپیوند از کهگیلویه و بویراحمد عنوان قهرمانی را کسب کرد ، سحر عابدین پور از گیلان دوم شد، فاطمه شعبانی از خراسان رضوی و آرمینا بازافکن از یزد به طور مشترک سوم شدند.
 در وزن منهای 63 کیلوگرم  نرگس اسدزاده از گیلان به مقام نخست رسید، زهرا نادری از چهارمحال و بختیاری  دوم شد و زینب یزدان دوست از خراسان شمالی و مریم اکبری از خراسان رضوی بطور مشترک در جایگاه سوم ایستادند.
در وزن منهای 78  کیلوگرم هم مریم بربک قهرمان شد، زیبا اکبری از آذربایجان شرقی به مقام دوم رسید و مریم سادات هاشمی از یزد به همراه حدیث پلویی از همدان به طور مشترک سوم شدند.
وی گفت : در ادامه این رقابت ها  امروز در روز دوم هم  بانوان جودوکار در اوزان منهای 48 ، منهای 57 ، منهای 70 و به اضافه  78  کیلوگرم رقابت می کنند.
مسئول برگزاری مسابقات جودوی بانوان کشور اعلام کرد : فردا در روز سوم و پایانی این مسابقات  شرکت کنندگان در بخش تیمی برای انتخاب برترین ها رقابت خواهند کرد.