هافبک تیم فوتبال استقلال تهران ابراز امیدواری کرد قدرت این تیم در فصل آینده چند برابر شود و وضعیت بهتری داشته باشد.

به گزارش ورزش ۱۹، آرش رضاوند درباره وضعیت مبهم برگزاری مسابقات لیگ برتر و اختلاف‌نظرهایی که بین باشگاه‌ها در این زمینه وجود دارد، اظهار داشت: متأسفانه شرایط سخت و پیچیده‌ای به وجود آمده است و چیزی هم قابل پیش‌بینی نیست. در یک هفته گذشته هم تست برخی از بازیکنان مثبت اعلام شد و هر بازیکنی ممکن است با این وضعیت مواجه شود. طبیعتاً اگر بازی‌ها برگزار شود همه آنهایی که درگیر برگزاری مسابقه هستند، ممکن است این بیماری را بگیرند.

وی درباره پروتکل ارائه شده توسط وزارت بهداشت تأکید کرد: برخی مسائل را نمی‌توان رعایت کرد و فوتبال ما امکانات کشوری مثل آلمان را ندارد. ما برای انجام بازی‌ها باید به هتل، فرودگاه و هواپیما برویم و هر لحظه ممکن است این بیماری را بگیریم. اگر ریه یک فوتبالیست دچار مشکل شود حتی ممکن است فعالیت حرفه‌ای‌اش را با تهدید مواجه کند.

رضاوند در پاسخ به این پرسش که «آیا استقلالی‌ها موافق تعطیلی لیگ برتر و مشخص نشدن قهرمان هستند؟»، خاطرنشان کرد: در مورد تعطیلی لیگ هر حرفی بزنیم، حاشیه درست می‌شود و بهتر است در این مورد ستاد مبارزه با کرونا و سازمان لیگ تصمیم بگیرند. من معتقدم که در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست. این درست است که پرسپولیس در حال حاضر موقعیت خوبی دارد، اما ما ۱۰ بازی پیش رو داریم و می‌توانیم برای خودمان شانس قهرمانی قائل شویم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در ادامه یادآور شد: در حال حاضر حفظ جان انسان‌ها از هر چیزی مهمتر است و فوتبال اینقدر ارزش ندارد که یک نفر جانش را از دست بدهد. من نمی‌دانم در نهایت سازمان لیگ چه تصمیمی برای بازی‌ها خواهد گرفت، ولی مهم این است که تیم‌ها در شرایطی مناسب بازی‌های لیگ را انجام دهند، بدون کمترین خطر.

وی درباره اتمام قرارداد چند بازیکن استقلال و اینکه آیا باشگاه می‌تواند نفرات تأثیرگذار تیم را حفظ کند، تصریح کرد: هر تیمی ثبات داشته باشد درصد موفقیتش بیشتر می‌شود. امیدوارم باشگاه با نظر کادر فنی بازیکنانی را که قراردادشان رو به اتمام است، حفظ کند و قدرت استقلال در فصل آینده چند برابر شود.

  • منبع خبر : تسنیم