سعد شیب الدوسری دروازه‌بان تیم فوتبال السد قطر به دلیل کارت زردی که در بازی با پرسپولیس از داور سریلانکایی گرفت بازی برگشت مقابل پرسپولیس را از دست داد. این دروازه‌بان در دقیقه ۸۴ به دلیل زدن علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس در محوطه جریمه، علاوه بر دادن پنالتی از داور بازی کارت زرد گرفت. این دروازه‌بان […]

سعد شیب الدوسری دروازه‌بان تیم فوتبال السد قطر به دلیل کارت زردی که در بازی با پرسپولیس از داور سریلانکایی گرفت بازی برگشت مقابل پرسپولیس را از دست داد.

این دروازه‌بان در دقیقه ۸۴ به دلیل زدن علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس در محوطه جریمه، علاوه بر دادن پنالتی از داور بازی کارت زرد گرفت.

این دروازه‌بان قطری در بازی برگشت مقابل الاهلی عربستان در مرحله یک هشتم نهایی در جده هم به دلیل انجام وقت کشی در دقیقه ۸۸ از داور بازی کارت زرد گرفت و این در حالی است که ۲ دقیقه بعد گل مساوی را از تیم عربستانی دریافت کرد.

طبق قانون کنفدراسیون فوتبال آسیا، کارت‌های زرد در مرحله گروهی بخشیده خواهد شد اما کارت‌های زرد و قرمزی که در مراحل حذفی همانند یک هشتم نهایی، یک چهارم نهایی و نیمه‌نهایی ثبت شود در این مرحله اعمال خواهد شد.

این در حالی است که اگر بازیکنی تنها یک کارت زرد گرفته باشد این کارت در بازی فینال پاک می‌شود اما اگر بازیکنی در بازی قبل از فینال اخراج یا دو کارته شود محرومیتش در بازی فینال اعمال خواهد شد.