تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان ایران با کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی رقابت های بین المللی کشتی جام پیروزی ترکیه خوش درخشیدند.

به گزارش ورزش19، از فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام پیروزی ترکیه که 22 فروردین ماه آغاز شد و امروز( یکشنبه ) پس از چهار روز رقابت فشرده این رقابت ها در آنتالیای ترکیه به پایان رسید.
در کشتی آزاد تیم ایران با کسب شش مدال طلا، سه مدال نقره و 2 مدال برنز به عنوان قهرمانی رسید و تیم های ترکیه و قزاقستان نیز دوم و سوم شدند.
در مسابقات کشتی آزاد علی عرب در وزن 45 کیلوگرم، رحمان عموزاد در وزن 48 کیلوگرم، علی قلی زادگان در وزن 51 کیلوگرم، مهدی ویسی در وزن 55 کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در وزن 80 کیلوگرم و سالار حبیبی در وزن 110 کیلوگرم صاحب مدال طلا، پوریا کاظمی در وزن 48 کیلوگرم، امیرحسین متقی در وزن 65 کیلوگرم و محمدمبین عظیمی در وزن 92 کیلوگرم صاحب مدال نقره و عرفان الهی در وزن 60 کیلوگرم و مصطفی طغانی نیز در وزن 110 کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند.
در رقابت های کشتی فرنگی نیز تیم ایران با کسب سه مدال طلا، 2 مدال نقره و شش مدال برنز پس از تیم ترکیه نایب قهرمان و تیم قزاقستان نیز در جایگاه سوم این رقابت ها قرار گرفت.
در مسابقات کشتی فرنگی امیررضا ده بزرگی در وزن 48 کیلوگرم، سعید اسماعیلی در وزن 51 کیلوگرم و حجت رضایی در وزن 65 کیلوگرم به مدال طلا، محمدامین جبالی فر در وزن 65 کیلوگرم و رضا ساکی در وزن 71 کیلوگرم به مدال نقره دست پیدا کردند.
این درحالی است که مهدی احدی زناب در وزن 45 کیلوگرم، سجاد عباس پور در وزن 55 کیلوگرم، امیر عبدی و دانیال سهرابی در وزن 60 کیلوگرم، کامران ارقش در وزن 80 کیلوگرم و سعید کریمی زاده در وزن 92 کیلوگرم نیز با قرارگرفتن دررتبه سوم برنز گرفتند.

  • منبع خبر : ایرنا