به گزارش ورزش19 و بنابر اعلام «ای.اف.سی»، «محمد تقی الجعفری» داور سنگاپوری ساعت14:30 دقیقه روز شنبه دیدار دوم ایران در هفدهمین دوره جام ملت های آسیا برابر ویتنام را قضاوت خواهد کرد. الجعفری در این دوره از رقابت ها فقط در بازی ژاپن با ترکمنستان به عنوان داور پشت خط دروازه به «علیرضا فغانی» کمک […]

به گزارش ورزش19 و بنابر اعلام «ای.اف.سی»، «محمد تقی الجعفری» داور سنگاپوری ساعت14:30 دقیقه روز شنبه دیدار دوم ایران در هفدهمین دوره جام ملت های آسیا برابر ویتنام را قضاوت خواهد کرد.
الجعفری در این دوره از رقابت ها فقط در بازی ژاپن با ترکمنستان به عنوان داور پشت خط دروازه به «علیرضا فغانی» کمک کرده است.
تیم ملی فوتبال ایران در حالی روز شنبه باید در برابر تیم ویتنام صف آرایی کند که در آغازین مسابقه خود در این تورنمنت شروعی طوفانی داشت و با پنج گل تیم ملی فوتبال یمن را شکست داد.
ایران در صورت شکست ویتنام، صعود خود را به مرحله حذفی قطعی می کند و در روز آخر مسابقات مرحله گروهی، برای سرگروهی به مصاف تیم ملی فوتبال عراق خواهد رفت.
هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا 2019 در کشور امارات در حال برگزاری است و تیم ملی فوتبال ایران در گروه چهارم این رقابت ها با تیم های عراق، ویتنام و یمن همگروه است.