وضعیت تیم فوتبال راهیان، به یکی از مجهول ترین معادلات چند سال اخیر ورزش کرمانشاه تبدیل شده است؛هر چند در خصوص وضعیت این تیم نقل و قول های زیادی مطرح شده،اما شاید صحبت اخیر معاون اداره ورزش و جوانان در گفتگو با امیر دولتشاهی مجری برنامه ورزش زاگرس، تکلیف یکی از تیم های قدیمی فوتبال کرمانشاه را تا حدودی مشخص کرده است.

به گزارش ورزش ۱۹، جلال عزیزی معاون اداره ورزش و جوانان در این باره اظهار داشت: خوشبختانه سلمان کریمی مدیر عامل باشگاه راهیان، حکم بازگشت این تیم به رقابت های لیگ دسته اول را دریافت کرده؛ بنابراین کرمانشاه صاحب نماینده در لیگ دسته اول فوتبال خواهد بود.
وی در خصوص وضعیت حضور تیم راهیان در لیگ دسته اول، گفت: قطعا راهیان در فصل جاری رقابت های لیگ دسته اول شرکت نخواهد کرد چون مسابقات شروع شده و این تیم به علت از دست زمان، بازیکن و مربی جذب نکرد. اما اطمینان داریم که راهیان در فصل آینده لیگ حضور خواهد داشت.

از قرار معلوم، مدیر عامل باشگاه راهیان چندی پیش با مسولین اداره ورزش و جوانان جلسه ای خصوصی برگزار کرده است، هر چند نتیجه این جلسه به بیرون درز پیدا نکرده اما بر اساس برخی شنیده های غیر رسمی، به زودی سلمان کریمی و صابر رحیمی  با استاندار کرمانشاه دیداری خواهند داشت تا تکلیف نهایی تیم راهیان برای حضور در فصل آینده رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور مشخص شود.

  • نویسنده : معاون اداره ورزش و جوانان کرمانشاه: