به گزارش ورزش19، بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی ارتش‌های جهان ۲۰۱۸ که از روز پنجشنبه به میزبانی برزیل در «ریو دو ژانیرو» ” آغاز شده روز گذشته با برگزاری رقابتهای اوزان ۵۴- و ۸۷- کیلوگرم گروه مردان پیگیری شد. حمیدرضا صدری نماینده ایران در وزن ۵۴- کیلوگرم در اولین گام «خالد اوئرتانی» از تونس را […]

به گزارش ورزش19، بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی ارتش‌های جهان ۲۰۱۸ که از روز پنجشنبه به میزبانی برزیل در «ریو دو ژانیرو» ” آغاز شده روز گذشته با برگزاری رقابتهای اوزان ۵۴- و ۸۷- کیلوگرم گروه مردان پیگیری شد.

حمیدرضا صدری نماینده ایران در وزن ۵۴- کیلوگرم در اولین گام «خالد اوئرتانی» از تونس را ۲۳ بر ۲ شکست داد و در ادامه «ادوارد اسپینوسا» از دومینکن را  ۲۰ بر ۱۱ از پیش رو برداشت. وی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۳۱ بر ۱۳ برابر  «پائولو سوزا» از کشور میزبان پیروز و راهی مبارزه پایانی شد. صدری در نهایت «عبدالله یحیی» از عربستان را ۱۳ بر صفر شکست داده و به نشان طلای این رقابت ها دست پیدا کند.

عرفان حیدری نیز در وزن۸۷- کیلوگرم در نخستین دیدار برابر «نیوتون نامبانی» از کنیا ۱۶ بر ۵ به پیروزی رسید اما در دومین مبارزه نتیجه را ۱۳ بر ۱۰ به «جوآئو چاوس» از برزیل واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

هدایت این تیم برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی و علی نعیمی و جلال چروکی به عنوان مربی می‌باشد. علی خلیلی نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

پیش از این و در روز نخست این رقابت ها محمد کاظمی عنوان قهرمانی را کسب کرده بود.