ملی‌پوشان تیراندازی کشورمان برای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو در 8 مسابقه شرکت می‌کنند.

به گزارش ورزش19، علی دادگر سال ۹۸ برای فدراسیون تیراندازی را سالی بسیار سخت و پرکار برشمرد و گفت: تیراندازان کشورمان باید همه تلاش خود را به کار بگیرند تا موفق به کسب سهمیه المپیک در مسابقات شوند.

وی افزود: از آبان سال گذشته تا به حال تیراندازان اردو‌های متعددی داشتند که همه این اردو‌ها به صورت مرتب و منظم در حال برگزاری است. هم اکنون تیم ملی اهداف پروازی در امارات برای کسب سهمیه المپیک در رقابت با حریفان است و طبق آخرین رکورد‌های ثبت شده تیراندازان ما عملکرد نسبتا خوب و رضایت بخشی داشته اند.

رئیس فدراسیون تیراندازی با بیان اینکه ۲۷ فروردین تیم ملی تفنگ برای کسب سهمیه المپیک راهی مسابقات در چین می‌شوند ادامه داد: الهه احمدی، نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، حسین باقری، امیرمحمد نکونام و پوریا نوروزیان افراد اعزامی به این مسابقات در رشته تفنگ هستند.

دادگر گفت: تیم ملی تپانچه نیز ۳۰ فروردین به مسابقات کسب سهمیه المپیک چین اعزام می‌شود و مینا قربانی، هانیه رستمیان، گلنوش سبقت الهی تیراندازانی هستند که در این مسابقات برای کسب سهمیه باید با حریفان رقابت کنند.

وی با بیان اینکه امسال طبق برنامه در ۸ ماه آینده تیراندازان باید در ۸ مسابقه برای کسب سهمیه المپیک شرکت کنند، افزود: امیدوارم تیرانداران کشورمان بتوانند سهمیه‌های خوبی برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ کسب کنند و در بازی‌های المپیک هم موفق به کسب مدال شوند.

  • منبع خبر : فارس