به گزارش ورزش 19 ، حسین فتاحیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: باتوجه به تعاملات خوب فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوی ایران با فدراسیون‌های آسیایی و جهانی و همچنین مقام سوم تیم ملی واترپلوی ایران در بازی‌های آسیایی، از سوی تیم ملی کره جنوبی برای برگزاری اردوی […]

به گزارش ورزش 19 ، حسین فتاحیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: باتوجه به تعاملات خوب فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوی ایران با فدراسیون‌های آسیایی و جهانی و همچنین مقام سوم تیم ملی واترپلوی ایران در بازی‌های آسیایی، از سوی تیم ملی کره جنوبی برای برگزاری اردوی مشترک در این کشور پیشنهادی دریافت کردیم.

وی در ادامه افزود: کره جنوبی در شرایطی برای اردوی مشترک دعوت‌مان کرد که تمامی هزینه‌های تیم ایران را نیز تقبل کرده‌اند و در واقع این اردو به صورت رایگان برای ما برگزار خواهد شد.

دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو همچنین خاطر نشان کرد: فدراسیون کره جنوبی حتی هزینه بلیت‌های‌مان را پرداخت کرده است. این در حالی است که هزینه هر بلیت حدود هزار و 260 دلار می‌شد. در این اردو 17 نفر حضور دارند که هزینه تنها بلیت آنها حدود 270 میلیون تومان می‌شد. با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشورمان، برپایی این اردو خیلی مغتنم است.

فتاحیان در خاتمه بیان کرد: در اردوی کره جنوبی 14 بازیکن حضور دارند؛ هفت بازیکن از بازی‌های آسیایی اندونزی و هفت بازیکن از رده جوانان. با توجه به اینکه تعدادی از بازیکنان تیم ملی بزرگسالان لژیونر شدند و در صربستان حضور دارند از ملی‌پوشان جوان در این اردو استفاده خواهیم کرد. این اردو از 11 دسامبر و به مدت 12 روز برگزار خواهد شد / تسنیم