در ادامه مسابقات تیروکمان قهرمانی جهان که در هلند در حال برگزاری است، تیم ریکرو زنان و مردان با شکست در دور اول مرحله حذفی از دور رقابت‌های جهانی کنار رفتند.

به گزارش ورزش۱۹، در ادامه مسابقات تیروکمان قهرمانی جهان که در هلند در حال برگزاری است و در مرحله حذفی این رقابت‌ها، تیم ریکرو زنان و مردان با شکست در دور اول حذفی از راهیابی به مرحله بعد بازماندند.
در این رقابت‌ها و در دور نخست مرحله حذفی تیم ریکرو زنان متشکل از نیلوفر علیپور، شیوا شجاع مهر و زهرا نعمتی با نتیجه ۶ بر ۲ برابر تیم مکزیک شکست خورد و از دور مسابقات جهانی حذف شد.
هم‌چنین تیم ریکرو مردان نیز با ترکیب رضا شبانی، میلاد وزیری و صادق اشرفی در دور نخست مرحله حذفی با نتیجه ۶ بر صفر برابر تیم ژاپن شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.
این رقابت‌ها در بخش میکس تیم ریکرو در حال برگزاری است و تیم ایران با ترکیب رضا شبانی و نیلوفر علیپور با تیم بریتانیا دیدار خواهد داشت.
هم‌چنین در ادامه این رقابت‌ها و در دور نخست حذفی انفرادی، نیلوفر علیپور با کمانداری از کرواسی دیدار می‌کند، شیوا شجاع مهر به مصاف نماینده آمریکا می‌رود و زهرا نعمتی با کمانداری از هند رقابت خواهد کرد.
در رقابت‌های حذفی انفرادی ریکرو مردان نیز میلاد وزیری با کمانداری از اوکراین رقابت خواهد کرد و رضا شبانی به مصاف کمانداری از پرتغال می‌رود.

  • منبع خبر : ایسنا