به گزارش ورزش19، جواد کاظمیان، بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد سرخپوشان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: سرخپوشان در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی بسیار خوبی مقابل السد داشتند اما باید در بازی برگشت هوشیارتر باشند. وی ادامه داد: السد تیم حرفه‌ای است و با در اختیار داشتن بازیکنان […]

به گزارش ورزش19، جواد کاظمیان، بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد سرخپوشان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: سرخپوشان در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی بسیار خوبی مقابل السد داشتند اما باید در بازی برگشت هوشیارتر باشند.

وی ادامه داد: السد تیم حرفه‌ای است و با در اختیار داشتن بازیکنان خوبی همانند ژاوی و گابی می توانند در تهران برای پرسپولیس حریفی خطرناک باشند. شاگردان برانکو هرگز اسیر غرور نمی‌شوند و آنها با غیرت در ورزشگاه آزادی به دنبال شگفتی سازی هستند تا به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسند.

کاظمیان با بیان اینکه السد سابقه بازی با استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی را در کارنامه خود دارد، افزود: این تیم نسبت به جو ورزشگاه آزادی بسیار آشنا است. بازیکنان پرسپولیس با هماهنگی و بازی منطقی اجازه ندهند که السد بازی رفت را جبران کند. بازی پرسپولیس و السد ۵۰-۵۰ است و السد همچنان امید دارد.

وی درباره دیدار پرسپولیس با پیکان در لیگ برتر یا نود ارومیه در جام حذفی پیش از دیدار با السد، گفت: پرسپولیس از آمادگی کاملی برخوردار است و پیش از دیدار با السد با هر تیمی بازی کند مشکلی نخواهد داشت. شاگردان برانکو پیش از دیدار رفت مقابل السد بازی دربی را انجام دادند و به دلیل قدرت بدنی بالا با مشکلی مواجه نشدند.